Автор Тема: Изостави ме след 15 години връзка  (Прочетена 35488 пъти)

zorni4ka

• Member
  • *
  • Публикации: 96
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Изостави ме след 15 години връзка
« Отговор #210 -: август 09, 2010, 09:27:42 pm »
Хора помогнете.....днес ми казаха познати че са го видели с другата жена.....много ми е тежко :'(

diplodon

• Member
  • *
  • Публикации: 296
    • Профил
« Отговор #211 -: август 10, 2010, 10:17:05 am »
Имаш много "добри" познати...Ама и ти не си мръднала и 1 крачка напред, продължаваш да тъпчеш на 1 място.
Роди ме мамо тъпа, аз сама ще се изруся !!!

Femme

• Member
  • *
  • Публикации: 27
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #212 -: август 10, 2010, 10:18:45 am »
Зорничка, изпратих ти нещо на лични.
« Последна редакция: август 10, 2010, 10:20:40 am от Femme »

zorni4ka

• Member
  • *
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #213 -: август 10, 2010, 10:37:06 am »
Благодаря.....видях го!Сега ще го прочета по-подробно. Исках само да попитам това помага ли наистина?

zorni4ka

• Member
  • *
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #214 -: август 10, 2010, 10:48:42 am »
А колкото до тъпченето на едно място.....не е така....запознах се с човек който страшно ми допада виждаме се но въпреки това мъкъта ми не намалява и ме тегли към приятеля ми........

peretasi

• Гост
« Отговор #215 -: септември 05, 2010, 02:53:09 pm »
Здравей Зорничка,

няма как да го забравиш за толкова кратко време. Били сте заедно 15 години. Това е много време. Недей бяга от чувствата си. Не се опитвай, на сила да премахнеш мъката. Тя сама, ще си отиде с времето! Наплачи се, когато ти е тежко...излез с приятли да те разсеят. Дай  си време....Когато мисълта, че той е с друга нахлуе в главата ти - спомни си, че ТОВА Е ПОРЕДНОТО ДОКАЗАТЕЛСТВО, четози човек не е за теб! Защото АКО беше за теб нямаше да те наранява! Само недей задълбава в мислите си Къде е? с кого е? Какво прави? Ако случайно се сетиш за тези въпроси започни да си казваш дори и на глас : Не МЕ ИНТЕРЕСУВА! ВСЕКИ СИ ИМА СВОЙ ЖИВОТ! И аз приключих връзка ( след като ме зарязаха и аз го зарязах само, че вътрешно) и за това ти пиша тези неша зашото аз самата ги практикувам и за сега ми помагат! Помагат ми да не потъна в собствената си мъка! И знай, чевинаги след буря има слънце!

zorni4ka

• Member
  • *
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #216 -: септември 05, 2010, 03:49:04 pm »
Благодаря ти peretasi :)но ми е много тежко......толкова че на моменти откачам от болка......и нищо не е в състояние да ме разсее.......никой и нищо не може да го замести......вече никога няма да съм същия весел и щастлив човек......от четири месеца не съм се засмяла истински на нещо........колкото и да се опитвам не става...мисълта че толкова бързо ме е забравил , че нищо от това което е имало между нас не е означавало нищо и не му липсва...... че друга напълно е погълнала мислите му ме убива................

peretasi

• Гост
« Отговор #217 -: септември 06, 2010, 12:43:07 am »
Здравей отново. Да, знам, че боли. Няма как да не боли. Както вече казах, много време мина. Искам да ти изпратя един линк към една статия, която на мен ми помогна изключително много. Искам да те посъветвам всеки път в който усетиш, че потъваш да я четеш...

http://margaritta.dir.bg/2005/mai/05razdialata.htm

И не спирай да споделяш. Трябва да изхвърлиш, да освободиш топката в гърлото. Обърни внимание на статията последната страница. Приеми факта, че вече не си с него.

А относно неговите чувства и безразличие към тези 15 г. е поредното доказателство, че той не е човека за теб. Спри да се надяваш да си го върнеш. Гледай комедии, ходи на театър. Аз го правя. Отидох на една постановка комедийна и както бях част от тълпата смееща се на корем, бях и единственнат акоято ревеше..не защото онзи нещо тъжно е казал...но това не ме спира да се опитвам да се усмихвам! Въпросът е да си кажеш: "Край! Затворена страница от живота ми! Отвяарям нова глава! Важното е да не потъвам, а да се опитвам! Бъдеш ли постоянна в опитите си да се справиш...накрая ще се освободиш от емоциаята и ще говориш с лекота за този човек! Само спокойно...дай си време и търпение! Боли, но когато се ужулиш също боли. Остава белег...но раната я няма :)