Автор Тема: Изостави ме след 15 години връзка  (Прочетена 35334 пъти)

zorni4ka

• Member
  • *
  • Публикации: 96
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Изостави ме след 15 години връзка
« Отговор #15 -: юли 02, 2010, 10:41:24 am »
Не мога честно не става.......чувствам се все едно някаква част от мен я няма.....възможно ли е на него въобще да не му пука?

zorni4ka

• Member
  • *
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #16 -: юли 02, 2010, 10:43:31 am »
Не мога наистина не мога.....все едно са откъснали някаква част от мен и я няма......Възможно ли е на него изобщо да не му пука......?

Gita

• Гост
« Отговор #17 -: юли 02, 2010, 12:17:36 pm »
Здравей Зорничка (с хубаво име :))

И аз от страни не виждам ситуацията в розово и с Амурчета. Изстудяващите факти според мене са следните:
Независимо от това, колко решителен или не е твоят човек, описаното от тебе не звучи нормално. 15 години без да съградите нещо е прекалено много време! 15 години от най-важните - едно е да си на 21, друго е да си на 36!  ...И какво правихте досега? Просто се обичахте? Баща ми казваше, че любовта не била хората да се гледат в очите, а да гледат заедно в една посока... Не сте ли имали желание да постигнете нещо двамата?

Момента със заема и на мене ми направи много силно впечатление. Предполагам, че си отгледана като само дете и нямаш братя и сестри... Във всеки случай понеже забелязах че обичаш да са директни с тебе, ще ти споделя нещо, което може би няма да ти е много приятно (предварително се извинявам, ако не е било уместно): За мене специално това със заема би било достъа силна причина да разлюбя някого и то "от днес за утре". Да, може би не бих си тръгнала веднага, но би се "счупило" много... Някак прекалено много стават изискванията - "Обръшай ми постоянно внимание" (без да си готова ти да се поставиш в неговото положение - изморен ли е, работи ли...), "Върни ми парите" (пак без да се поставиш в неговото положение)... - на мене ми звучи, сякаш ти не го обичаш...  :-\

kometa

• Member
  • *
  • Публикации: 143
    • Профил
« Отговор #18 -: юли 02, 2010, 01:05:29 pm »
Възможно ли е на него изобщо да не му пука......?
Да, колкото и кофти да звучи - възможно е!!!! Доста от фактите, които си написала до сега, го показват.

CDman

• Member
  • *
  • Публикации: 1148
    • Профил
« Отговор #19 -: юли 02, 2010, 01:20:24 pm »
......никога не ми се е случвало да разлюбя някой за една нощ

Разлюбването и при него  не е станало за една нощ, а според мен онзи заем е бил просто повода, но не и причината да те напусне.

Липсва ми нещо в цялата история , но не мога да кажа точно какво  ??? (никога не съм  ползувал толкова емотикони от този тип  ??? )
Вие получавате онова, за което мислите, все едно дали го желаете, или не.
Затова внимавайте за какво мислите.
Уейн Дайър, "Вдъхновението"

zorni4ka

• Member
  • *
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #20 -: юли 02, 2010, 01:24:54 pm »
имате право но нека да обясня......бяхме ходили  за няколко дни на планина и понеже тогава той нямаше пари аз платих всичко като се разбрахме после той да ми даде някаква част от парите........това всъщност имах предвид под заем......все пак той знае че и аз не взимам много пари.......Просто сгреших но все си мисля че ако обичаш някого и държиш на него дори и да му се разсърдиш ще е за седмица две но ще ти мине особено ако другия човек се извини и покаже че искрено съжалява.......а не да тръгнеш веднага да си намираш друга жена?

VILLI

• Member
  • *
  • Публикации: 264
    • Профил
« Отговор #21 -: юли 02, 2010, 01:37:22 pm »
Егати "заема"!?!

VILLI

• Member
  • *
  • Публикации: 264
    • Профил
« Отговор #22 -: юли 02, 2010, 01:41:41 pm »
Я, да те успокоя малко. Преди време и мен така ме зарязаха след 4 годишна много сериозна връзка. И аз така....рев, плач, мъка... Дори исках да се самоубивам.... Това става през май, през септември той много ме обича отново и предлага женитба. Но през декември се случва така, че аз го зарязах заради друг. Така, че.....
Шарен е живота.... :)

zorni4ka

• Member
  • *
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #23 -: юли 02, 2010, 02:09:00 pm »
еееееееееееехххххх ако можеше и с мен да се случи така....................даваш ми надежда....благодаря ти:))))))

lady

• Member
  • *
  • Публикации: 76
    • Профил
« Отговор #24 -: юли 02, 2010, 03:44:42 pm »

Този "заем" май на всички ни бръкна в окото.  :P Когато си поискала приятелят ти да ти върне парите, на мен ми прозвуча като: "Давай да си оправяме сметките и който откъдето е."  ::)

zorni4ka

• Member
  • *
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #25 -: юли 02, 2010, 04:22:20 pm »
да разбрах но не обясних както трябва и не си мислете че аз не давах всичко за тази връзка.....включително финансово с всичко което мога.......

kometa

• Member
  • *
  • Публикации: 143
    • Профил
« Отговор #26 -: юли 02, 2010, 04:30:51 pm »
Да , разбира се - ти си давала всичко. Въпроса е човека насреща как е разбирал това "всичко".
 Солидарна съм с Диплодон : аз виждам мъж който 15 години е имал нещо сигурно за чукане без да е имал намерение за нещо по-сериозно. И когато ти си заговорила за това, на него му е станало ясно че е време да си обира чукалата.

zorni4ka

• Member
  • *
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #27 -: юли 02, 2010, 04:57:50 pm »
НЕ не мисля че е така.......миналата година когато баща му почина той самия каза искам да се оженим и да заживеем зааедно........

hektor

• Member
  • *
  • Публикации: 653
    • Профил
« Отговор #28 -: юли 02, 2010, 11:21:49 pm »
Никога не е късно да разбереш, че някой друг обича по различен от познатия ти на теб начин ;)
Зорница, сигурно влизаш тук по-скоро за да намериш лек за болката, отколкото да намериш начин да си върнеш любовта и мъжа към когото все още изпитваш чувства. Но понякога от болката не може да се избяга, не може да се забрави, не може да се притъпи, но може да я преодолееш с осъзнаване. Странно е защо казваме "Обичам те!" след като отсрещния човек може да усети това много по-силно и без да му го казваме. Някак по естествено е някой да каже - "Усещам се обичан." отколкото да го убеждават, че го обичат с думи. Между истината и пожелателните неща има разминаване. Понякога колкото и да се опитваме да вложим чувства в думите, които казваме няма как да заличим това разминаване, ако действията след това красноречиво го показват.
Недей се върти около дилемата може ли някой с който 15 години сте имали връзка да ти каже нежно и прочувствено, че те обича и на следващия ден да изчезне от живота ти.
И аз, както и другите досега мисля, че сигурно като се поразсее лепкавата мъгла на тъгата ще видиш трезво, че е имало куп други сигнали, и то много по-рано, че това ще се случи.
Помисли така... някъде там пред теб в бъдещето стои друга голяма любов... Колко дълго ще агонизираш в мрежите на тази около която вероятно имаш много заблуди. Още 15 години? Ще позволиш ли на това да ти остави болезнена рана или ще направиш така, че раната да заздравее и от време на време само погледа ти падайки на едва доловимия вече белег ще си спомняш за преживяното и ще знаеш какво имаш сега и какво получаваш сега.
"Тези, които търгуват своята лична свобода срещу социална сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност и в крайна сметка остават и без двете."
Бенджамин Франклин

zorni4ka

• Member
  • *
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #29 -: юли 03, 2010, 12:26:20 am »
Колко хубаво е написано......но аз съм тук с надеждата да си върна човека който обичам......