Автор Тема: Изостави ме след 15 години връзка  (Прочетена 29657 пъти)

zorni4ka

• Member
  • *
  • Публикации: 96
    • Профил
    • Ел. поща
Изостави ме след 15 години връзка
« -: юли 01, 2010, 11:44:26 am »
Здравейте ,
моята история е много дълга имахме 15 години връзка, беше любов от пръв поглед, силна любов,минали сме през много трудности.Преди 2 години той за първи път си тръгна и след 2 месеца ме потърси отново и се събрахме, после всичко беше много хубаво, но преди месец и половина отново ме заряза на пръв поглед за дреболия, аз исаках да сме повече време заедно а той имаше трудности в работата и беше много зает. Един ден го чаках да дойде след нощна смяна в къщи той се обади че има още ангажименти аз не издържах и се скарахме , на всичкото отгоре си поисках и пари които му бях дала в труден момент на заем и тогава той каза край приключихме. От тогава не иска нито да ме вижда нито да ме чува и това вече месец и половина Аз го обичам страшно много и ми е много трудно......А предишния ден преди да стане скандала и да се разделим той ми каза обичам те и то толкова нежно и сладко..........това не ми дава мира......не ми се иска 15 години да са приключили просто така но той е непреклонен и не се обажда......
След месец в една разпечатка на фактурата на телефона му видях че 10 дни след нашето скарване той започва продължителни разговори и смс-и с един телефонен номер и разбрах че номерът е на жена.......Мислите ли че има някаква надежда все още за мен....за това че има някакви чувства към мен или всичко е забравено и се е влюбил в друга?
Забравих да кажа че през последната година правехме планове за сватба и опити за дете................

etherapy

• Global Moderator
  • Member
  • Публикации: 1323
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Изостави ме след 15 години връзка
« Отговор #1 -: юли 01, 2010, 02:39:41 pm »
Здравейте!
Благодарим ви за гласуваното доветие към сайта. 15 години могат да се окажат дълъг период от живота ни, защото на база връзка за толкова години се формират навици, нагласи, стереотипи, отношение към самите нас, среда, в която се движим, личностното ни развитие. Съответно промяната, която би настъпила след раздяла влияе на всички нива и изключително силно на планирането на бъдещето.
Можете да използвате безплантата си сесия тук, за да поговорите детайлно с психолог и да направите стъпки към справянето с емоционалната тежест и самия проблем.
Разчитайте на нашата подкрепа!

zorni4ka

• Member
  • *
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #2 -: юли 01, 2010, 03:57:45 pm »
Благодаря Ви за отговора!
Бихте ли ми казали как да се свържа за безплатната сесия?

etherapy

• Global Moderator
  • Member
  • Публикации: 1323
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #3 -: юли 01, 2010, 04:04:45 pm »
За да запазите безплатната си сесия, първо  е необходимо да си направите нова регистрация в самия сайт ( различна от тази във форума). След като влезете в личната си страница, има опция "график", където от падащото меню можете да запазите свободен час. За безплатни сесии това може да стане само при четни дати в часовете 10, 16 и 20ч. Успех!

CDman

• Member
  • *
  • Публикации: 1148
    • Профил
« Отговор #4 -: юли 01, 2010, 04:32:19 pm »
Чакай сега да видя дали съм разбрал:

15 годишна връзка  (тийнейджърска любов предполагам), и след 15 години връзка ??? му даваш пари назаем  които после си искаш  ??? , вдигаш му скандали, че бил закъснял от нощна смяна  ??? , следиш му телефона и му проверяваш контактите т.е. месиш му се в личния живот ??? ???

Тази 'връзка' отдавна е приключила  :-\ нищо че сте правили планове (или там каквото е) ::)
Вие получавате онова, за което мислите, все едно дали го желаете, или не.
Затова внимавайте за какво мислите.
Уейн Дайър, "Вдъхновението"

VILLI

• Member
  • *
  • Публикации: 264
    • Профил
« Отговор #5 -: юли 01, 2010, 04:51:50 pm »
И аз се учудих на този заем. Другото е обяснимо за семейния живот. Скандали, проверки... Ама заем, че и да си го искаш  :o

zorni4ka

• Member
  • *
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #6 -: юли 01, 2010, 04:54:09 pm »
Благодаря все пак за написаното!Ами не беше тинейджърска любов сега съм на 36......и това с разговорите и фактурата която видях е след раздялата 1 месец след това преди никога не съм се интересувала от това с кой говори.......

CDman

• Member
  • *
    • Профил
« Отговор #7 -: юли 01, 2010, 04:56:12 pm »
и фактурата която видях е след раздялата 1 месец след това

Още по-зле ! След като сте се разделили - какво те интересеува с кого говори  ??? Сега си давам сметка че за 11 години брак никога не ми е идвало на ум да следя телефона на жена ми, а фактурите си идват всеки месец  :o
« Последна редакция: юли 01, 2010, 05:03:06 pm от CDman »

kometa

• Member
  • *
  • Публикации: 143
    • Профил
« Отговор #8 -: юли 01, 2010, 05:29:26 pm »
Аз пък не разбрах за тези 15 години имали ли сте съвместен живот - в едно жилище, в едно легло. Или само сте се гаджосвали отвреме на време. Защото има голяма разлика между двете - едно е да дадеш заем на човек, когото виждаш от време на време, друго е на този , с когото делиш дните и нощите - е, тогава вече наистина е странно ??? ??? ??? Това важи и за скандалите, проверките..............поне по това, което чета мисля, че връзката ви е била без  съжителство.

zorni4ka

• Member
  • *
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #9 -: юли 01, 2010, 10:49:35 pm »
Ами бяхме по-скоро гаджета колкото и да е странно, спяхме в едно легло но само когато не беше през ноща на работа......така че доста от времето бях сама......за мен винаги нямаше време а може би по-скоро желание...........

diplodon

• Member
  • *
  • Публикации: 296
    • Профил
« Отговор #10 -: юли 02, 2010, 01:15:06 am »
Извинявай че ще прозвуча грубо, но от така представената от теб картина, аз виждам мъж който 15 години е имал нещо сигурно за чукане без да е имал намерение за нещо по-сериозно. И когато ти си заговорила за това, на него му е станало ясно че е време да си обира чукалата. Чудя се ти 15 години къде си бляла!? ???
Роди ме мамо тъпа, аз сама ще се изруся !!!

zorni4ka

• Member
  • *
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #11 -: юли 02, 2010, 08:52:53 am »
Знам че звучи нелогично но ние наистина имахме силна връзка и се обичахме......не ни свързваше само секс.Вярно е че малко късно започнахме да правим планове за семеен живот и дете, но и той го искаше....просто е толкова тежко и празно без него.....дали някога би се сетил за мен?Как човек казва обичам те в един ден и на другия не те обичам?

CDman

• Member
  • *
    • Профил
« Отговор #12 -: юли 02, 2010, 10:15:54 am »
Знам че звучи нелогично но ние наистина имахме силна връзка и се обичахме......

Даже много нелогично звучи  ??? срещнали се , влюбили се  и така - 15 години (и защо говориш от името и на двамата ??? ) не че не стават такива неща но за по-кратко време  :o

Вярно е че малко късно започнахме да правим планове за семеен живот и дете, но и той го искаше....

Малко късно ??? гаджета да сте година, две , айде три но ако си била на 21 години на третата година вече би трябвало да ти светне, че този човек няма намерение да се обвързва с теб ??? и пак казваш - той го искаше ??? (пак говориш от негово име) ако го е искал да го е направил ???

просто е толкова тежко и празно без него.....

Нормално - предполагам си прекъснала всички други контакти за да си само негова ??? никакви приятелки, приятели (ей сега ще се направи връзка с предишната ми тема - само гледай) е това пък вече не знам как да го нарека ???

дали някога би се сетил за мен?

Сигурно, но да те потърси - не вярвам  ::)

Как човек казва обичам те в един ден и на другия не те обичам?

Така както и ти си разлюбвала някое старо гадже на времето - събуждаш се един ден и разбираш че вече ти е все едно за него  :-\ и въобще не ти пука какво иска или изпитва той  ::)

zorni4ka

• Member
  • *
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #13 -: юли 02, 2010, 10:26:01 am »
Може би пропуснах да кажа той се беше малко инертен нерешителен и трудно предприемаше нещо каквото и да е......ок аз го обичах и още го обичам може би затова и толкова дълго време изчаквах и се надявах.........знам че е било грешка но когато човек има чувства не слага край ей така с лека ръка......никога не ми се е случвало да разлюбя някой за една нощ затова и не разбирам как става това особено ако си бил 15 години всеки ден с някой преживял си тежки но и безкрайно хубави неща, изградил си близост и доверие с един човек......

VILLI

• Member
  • *
  • Публикации: 264
    • Профил
« Отговор #14 -: юли 02, 2010, 10:32:45 am »
Каква близост, какво доверие, Зорничка?
Знам, че отстрани е лесно да ти кажем забрави го, но това наистина не е бил подходящия за теб човек.
Защо си била заблудена цели 13-14 години?
Погледни ситуацията ви отстрани, обективно. Изводите, които ще си направиш ще ти помогнат.