Автор Тема: Сбирки  (Прочетена 27365 пъти)

ani

• Member
  • *
  • Публикации: 29
    • Профил
Re: Сбирки
« Отговор #15 -: април 13, 2010, 11:06:41 am »
Joreste, все си мисля, че за твоята личност отговаря повече лявата снимка.Дясната снимка май повече ми се връзва за  Villi :)

kometa

• Member
  • *
  • Публикации: 143
    • Профил
« Отговор #16 -: април 13, 2010, 11:14:48 am »
Diplodon и Vourga все още бягат по тъча... Май на този етап активно списващите тук са, има- няма десетина човека.

Относно времето - предлагам да е в събота около обяд. Лично на мен уйкенда ми е единственото време когато мога да остана насаме с комп-а.
Ако късметът ме споходи в събота по обед, тук съм. Всъщност само чрез говор ли ще се общува? Ако някой наистина няма възможност да се усамоти, или по технически причини има проблеми с микрофона? Не става ли да се включи с писане, ако държи да участва?

СиДи, не си пасувам, но ти постави условие участника да има поне един смислен пост.
Вили, и това е добро начало ;)

CDman

• Member
  • *
  • Публикации: 1148
    • Профил
« Отговор #17 -: април 13, 2010, 11:24:31 am »
Здравейте! :) Какво разбирате под смислен пост изключвам спама   ;D ;D ;D ?
Eй това например  ;)
http://e-therapy.bg/smforum/index.php?topic=521.msg4243#msg4243

А 'модното ревю' беше нещо като обсъждане на дрес код за евентуална среща на живо та покрай фереджетата

В същност ти в кой от двата костюма би дошла на среща  ;) Да не накараш останалите дами да се притеснят  ;)
« Последна редакция: април 13, 2010, 11:29:59 am от CDman »
Вие получавате онова, за което мислите, все едно дали го желаете, или не.
Затова внимавайте за какво мислите.
Уейн Дайър, "Вдъхновението"

CDman

• Member
  • *
    • Профил
« Отговор #18 -: април 13, 2010, 11:28:12 am »
Ако някой наистина няма възможност да се усамоти, или по технически причини има проблеми с микрофона? Не става ли да се включи с писане, ако държи да участва?

Разбира се но не знам дали Скайп подържа мулти чат (ако така се казва) т е да пишеш на едно място а да те четат всички.

А като гледам как върви - май на срещата ще сме само 4-ма. Е как да стане за действителна среща като за тази не сте навити - или само си говорите  :D

kometa

• Member
  • *
    • Профил
« Отговор #19 -: април 13, 2010, 11:34:12 am »
[Разбира се но не знам дали Скайп подържа мулти чат (ако така се казва) т е да пишеш на едно място а да те четат всички.

Мисля, че има и опция за писане - пробвала съм нещо като конферентна връзка с още 2-3 човека. Но не знам дали не трябва или само да се пише, или само да се говори, така че да виждат и чуват и останалите. Тоест комбинацията от двете дали се получава.

CDman

• Member
  • *
    • Профил
« Отговор #20 -: април 13, 2010, 11:35:54 am »
Тоест комбинацията от двете дали се получава.

За говор т.е. звук със сигурност, за другото не ми се е налагало да пробвам.

hektor

• Member
  • *
  • Публикации: 653
    • Профил
« Отговор #21 -: април 13, 2010, 11:38:03 am »
Да в Скайп има и мултичат. Редовно го използвам с приятели. Мисля че ако някой има притеснения може да пише в чата. То и без друго не знам как ще се изслушваме ако станем много народ. Не съм опитвал досега конферентен скайп разговор, но се съмнявам да можем едновременно да се чуваме. Най-вероятно ще трябва да се изчакваме един по един. При чата няма да има проблем ама там отиваме към полу-варианти - разбирам empress. С "репетицията" ще се изгуби доста емоционален заряд. Но какво пък. Мисля че форума е тромав за организация на среща на прима виста. Ще мине доста време. С конференцията може малко да ускорим процеса. ;D
Събота по обяд го запазвам за аудио експеримента.
Според мен всеки, който се чувства участник във форума, може да участва. И VILLI и ani и joreste. Vourga май ни отсвири от oтдавна, ех и аз да можех ;) diplodon няма защо да чака покана и той е член на форума вече.
« Последна редакция: април 13, 2010, 12:14:01 pm от hektor »
"Тези, които търгуват своята лична свобода срещу социална сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност и в крайна сметка остават и без двете."
Бенджамин Франклин

hektor

• Member
  • *
  • Публикации: 653
    • Профил
« Отговор #22 -: април 13, 2010, 11:40:27 am »
Днес ще направя експеримент с мултичат и конференция едновременно... наистина има съмнения дали е възможно.
"Тези, които търгуват своята лична свобода срещу социална сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност и в крайна сметка остават и без двете."
Бенджамин Франклин

CDman

• Member
  • *
    • Профил
« Отговор #23 -: април 13, 2010, 11:46:13 am »
Според мен всеки който се чувства участник във форума може да участва. И VILLI и ani и joreste. Vourga май ни отсвири от oтдавна ех и аз да можех ;) diplodon няма защо да чака покана и той е член на форума вече.

Така е но се ослушват. Никой друг не ми е пратил скайп. Е как да се включват  ???

Значи за сега остава в събота - към 11 по реално време става ли ?? Питам защото часовника на форума е с 1 час назад - та по реалното време  :)

kometa

• Member
  • *
    • Профил
« Отговор #24 -: април 13, 2010, 11:48:26 am »
аз съм с час назад и часовника на форума сега ми показва по моето време 10, 48. Значи трябва да се включа към 10 часа ( тукашно)???

CDman

• Member
  • *
    • Профил
« Отговор #25 -: април 13, 2010, 11:50:10 am »
аз съм с час назад и часовника на форума сега ми показва по моето време 10, 48

Именно за това уточнявам времето - значи ако сме в 11 часа местно време - ти трябва да си в 10 по твоето.

diplodon

• Member
  • *
  • Публикации: 296
    • Профил
« Отговор #26 -: април 13, 2010, 12:03:32 pm »
Понеже виждам спрягате и мен, да се отчета с отговор по темата. Няма да съм на линия в събота, ще отмарям в едно Русенско село с приятели. Освен това съм нов член на форума и не мисля че ще се впиша в обстановката като не сме поддържали досега някакъв разговор. Още повече че всички сте около 40-те, а аз съм на 27 и някак съвсем не се виждам в ролята на какъв бих бил сред вас. Като прибавя и моментната ми лична драма, не бих бил особено приятна компания. Освен ако не държите публично да ви се оплача, за друго в момента не ставам.
Роди ме мамо тъпа, аз сама ще се изруся !!!

CDman

• Member
  • *
    • Профил
« Отговор #27 -: април 13, 2010, 12:52:23 pm »
Още повече че всички сте около 40-те, а аз съм на 27 и някак съвсем не се виждам в ролята на какъв бих бил сред вас

В ролята на човек, а това че сме на по 40 (и кусур) мисля че е само в твой плюс, но все пак ти си решаваш.  :)

Като гледам ще си останем само 4-ма. Е ще изчакам още малко - дано още някой се престраши ;)

VILLI

• Member
  • *
  • Публикации: 264
    • Профил
« Отговор #28 -: април 13, 2010, 01:05:04 pm »
Приятели, в събота и неделя ми е почти невъзможно, затова ще си пратя скайп името друг път. Като начало вие ще кажете как е станала връзката в техническо отношение. Аз ще мина по прокарания път  ;) :)

lady

• Member
  • *
  • Публикации: 76
    • Профил
« Отговор #29 -: април 13, 2010, 05:06:30 pm »
Здравейте, група.  :)

Приемате ли още мераклии за чата?  ;D