Автор Тема: А сега де!?  (Прочетена 4971 пъти)

hektor

• Member
  • *
  • Публикации: 653
    • Профил
Re: А сега де!?
« Отговор #30 -: май 07, 2012, 10:54:21 pm »
Идва ми само едно: А сега де!?!
"Тези, които търгуват своята лична свобода срещу социална сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност и в крайна сметка остават и без двете."
Бенджамин Франклин

Елизабет

• Member
  • *
  • Публикации: 109
    • Профил
« Отговор #31 -: май 16, 2012, 12:55:21 am »
Наскоро си мислех нещо по следния казус. Разбира се може и да греша в преценката си за мъжката половина от човечеството :) Ще ми се да греша и за женската половина, но не ми се вярва.  :-\ А ето я и ситуацията:
Един мъж флиртуват с една жена, защото е влюбен в нея или просто заради самия секс, но той задължително я харесва.  8)
Една жена флиртува с един мъж поради същите причини, но освен тях, може да флиртува с мъж, когото не харесва, само за да повдигне самочувствието си и да поглези себелюбието си, без да има желание за секс с него, а дори и без да има желание да го види повече.  :-*

А сега де!  ???

hektor

• Member
  • *
  • Публикации: 653
    • Профил
« Отговор #32 -: май 16, 2012, 11:00:53 am »
Интересно, като че ли има нещо вярно в това което казваш. Макар че първоначално си помислих: "Хм, поредното обобщение, мъжете това, жените онова..."
Като че ли никога мъжете не флиртуваме с жена, която не ни привлича с нещо. Не е задължително симпатията да е цялостна. Някои харесват само дадено нещо у някои жени. Но винаги има нещо което харесваме у жената с която флиртуваме. Дали ще търсим секс или сме налапали въдицата няма значение, мъжете можем да флиртуваме безкористно и ни харесва. Но с жени, които не ни привличат май не е редно да го наричаме флирт дори и ако има нещо.
Но дали трябва да се нарича флирт и когато жена флиртува заради себелюбието си. Сигурен съм че ако го кажеш това на мъж с който флиртуваш и... с флирта е до там. От там нататък от мъжа се изисква доста себеирония за да продължи.
Което пак показва че в обобщенията се губят съществени неща.
Флирта е игра. Играта има правила, но ако тези правила предопределят крайния резултат, играта губи привлекателност.
"Тези, които търгуват своята лична свобода срещу социална сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност и в крайна сметка остават и без двете."
Бенджамин Франклин

Елизабет

• Member
  • *
  • Публикации: 109
    • Профил
« Отговор #33 -: юни 10, 2012, 12:05:38 am »
Чук-чук. Кой е тук?  :)
Ехо, къде сте всички! Е, радвам се, че всички са добре  явно нямат проблеми, но можете да пишете в "Дъра-бъра".  ;D