Автор Тема: Сбирки  (Прочетена 29156 пъти)

hektor

• Member
  • *
  • Публикации: 653
    • Профил
Сбирки
« -: април 12, 2010, 11:30:04 am »
Зачекнахме темата.
Като кажем А да кажем и Б.
Може би трябва малко още да поузрее идеята. А?
Обсъдихме дрескода, охраната на CD... ъъъ какво друго остава...дата и място?
Никой не каза нищо за моята идея да се включим към организирано приключение. Офертата която пуснах в онази тема не е единствена. Май няма алпийски клуб вече който да не организира и тим билдинг. Това което съм гледал според мен не изисква специална физическа подготовка. Е ще окаляме малко чаршафите ;)
Айде тука всеки да сподели идеи, задръжки, варианти, евентуален терапевтичен ефект ;D ...
Надявам се темата след време да стане само табло за обяви за поредната сбирка.
"Тези, които търгуват своята лична свобода срещу социална сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност и в крайна сметка остават и без двете."
Бенджамин Франклин

empress

• Member
  • *
  • Публикации: 361
    • Профил
Re: Сбирки
« Отговор #1 -: април 12, 2010, 12:53:46 pm »
Аз съм силно "ЗА"!
Но нали да се говори за дата и място противоречи на мерките за сигурност?  ;D ;D ;D
Наскоро намерих нещо интересно - не е сред най-екстремните планински сайтове, но е... природа с идея.
Като стана дума за терапевтичен ефект...  :)
Готино са кръстили къщичките "Мир", "Любов", "Доверие", "Красота", "Хармония" и "Истина".  ;D ;D ;D

http://www.azareiya.com/sitebg/galeriq5.htm
И цените са съвсем приемливи...

Или извади тръна, или не се оплаквай, че ти боцка.

CDman

• Member
  • *
  • Публикации: 1148
    • Профил
« Отговор #2 -: април 12, 2010, 02:40:10 pm »
Темата за срещата се засяга доста често напоследък.  :) За Хектор - ясно защо. Иска да се види с Пролет на живо  ;D За емпресс - също  ;D

Както споменах - аз не съм от прекалено любопитните и това, което чета тук ми стига т.е. не изгарям от желание (а нямам и нужда) да се виждам непременно с хората, които го пишат. И вместо да пиша в пожелателен характер за среща искам да направя едно предложение,а именно:

Какво ще кажете да проведем един скайп конферентен разговор в предварително уговоререн ден и час ?!

Защо правя това предложение.
1. Минимални разходи и др. подобни.
2. Првил съм го по време на службата (бях свръзка) и да ви кажа е доста интересно да слушаш само гласа на някой -развинтва въображението.
3. Ще изключим камерите , което ще запази анонимността ни доколкото е възможно (макар че вече знаете как изглеждам от фоторобота на Хектор).
4. Всеки е свободен да напусне когато поиска ако реши, че разговоря не му допада или го засяга лично.

Ако желате пратете мина ЛС по един скайп юзър, а аз ще се постарая да препратя целия списък на всички, които са ми пратили ЛС. Искам да направя и уговорката юзърите, които решат да се включат в 'срещата' да имат повече от 1 пост във форума(и то по същество). В края на краищата за какво да си говорим с човек , който нищо не ни е казал , а не искам (или поне се надявам) да няма пасивни слушатели.

Айде помислете, а аз ще си разчистя пощата  :)   
Вие получавате онова, за което мислите, все едно дали го желаете, или не.
Затова внимавайте за какво мислите.
Уейн Дайър, "Вдъхновението"

Gita

• Гост
« Отговор #3 -: април 12, 2010, 02:49:03 pm »
Извинете, че ще съм такаааа... лаконична ;), но времето ме притиска...

http://www.azareiya.com/sitebg/galeriq5.htm
И цените са съвсем приемливи...

Емпрес, страхотно е това място! :) Одобрявам предложението с две ръце...  :) Пък ако нищо не направим, пак благодаря за линка към вилното селище!
Относно приключенията... Принципно НЕ съм по екстремните спортове - т.е., катерене на върхове - да,... но не бих скачала с бънджи...  ::)
Скайп-връзка също е добра идея, но защо без камера?  :)

Поздрави и приятен ден!

CDman

• Member
  • *
    • Профил
« Отговор #4 -: април 12, 2010, 02:53:36 pm »
Скайп-връзка също е добра идея, но защо без камера?  :)

Отпада дрес кода  ;) Интересно е - вЕрвайте ми  :D

О !! Забравих - и терапи да се чувстват поканени с повече от една регистрации ! ;)

Малеее - написал съм "уговоререн" - извинете ме - не ми е ден както казах  :-\
« Последна редакция: април 12, 2010, 03:30:53 pm от CDman »

hektor

• Member
  • *
    • Профил
« Отговор #5 -: април 12, 2010, 03:32:43 pm »
Еко-къщичките изглеждат интересно макар че аз съм доста по дивашки настроен и в снимките от галерията забелязвам някои неща, които ме карат да се съмнявам в представката "еко". НО!!! Това е само за да кажа откровено, какво мисля за идеята, иначе мястото е добро. Дано и около оградката има къде да се ходи.
Екстремните спортове знам, че не са по душата на всеки. Аз самия не съм толкова зависим от адреналина, но търся предизвикателства. Какво по-добро предизвикателство от една среща на живо с кукувци от виртуалния форум ;D Пък и аз да се покажа, че да не ме бъркат с герои от древногръцкия епос.
Идеята за скайп конференция - ДА, с уговорката, че едното не изключва другото ;) CD изпращам ти моя Skype name.
« Последна редакция: април 12, 2010, 05:41:25 pm от hektor »
"Тези, които търгуват своята лична свобода срещу социална сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност и в крайна сметка остават и без двете."
Бенджамин Франклин

CDman

• Member
  • *
    • Профил
« Отговор #6 -: април 12, 2010, 03:38:20 pm »
с уговорката че едното не изключва другото

Разбира се !

Получих го - Благодаря ! Като се понасъберат 4-5 ще разпратя списък с никнеймите на ЛС !

Gita

• Гост
« Отговор #7 -: април 12, 2010, 05:02:50 pm »
И аз изпратих скайп-акаунд (вече трима души от форума имат координатите ми ;))

kometa

• Member
  • *
  • Публикации: 143
    • Профил
« Отговор #8 -: април 12, 2010, 05:18:32 pm »
За скайп - срещата, гласувам с две ръце! Пращам скайп име на СиДи. Дано разговора е в приемливо време, да си призная при мен има и доста условности, защото живея с трима мъже  ;D ;D ;D , които  най- малко мечтая да слушат какво и с кого говоря.
« Последна редакция: април 12, 2010, 05:26:35 pm от kometa »

empress

• Member
  • *
  • Публикации: 361
    • Профил
« Отговор #9 -: април 12, 2010, 11:26:19 pm »
А, тук вече ме загубихте.

Хектор, душко, мъчно ми е, обаче... възхитителната идея за планината си е хард-кор отвсякъде. И аз си представях тежък преход, фереджета край огъня, сланинка в жарта...

Този форум ще си остане единственият, в който някога ще членувам.
А се присъединих, защото хората ми харесаха повече, отколкото мразя двоичнокодовите машинки. Не ща да заменям виртуалното с полувиртуално. Как да ви видя аурите по скайпа, да му се не види?!  ;D
Или извади тръна, или не се оплаквай, че ти боцка.

hektor

• Member
  • *
    • Профил
« Отговор #10 -: април 12, 2010, 11:44:08 pm »
Е ти ми разби сърцето ;D ;D ;D
Бенджамин Франклин

CDman

• Member
  • *
    • Профил
« Отговор #11 -: април 13, 2010, 09:38:22 am »
И аз изпратих скайп-акаунд (вече трима души от форума имат координатите ми ;))

Лелеее - трима души  :o тва е половината форум бре  ;D Както и да е - благодаря за инфото. В същност ставаме 4-ма в списъка Хектор, Гита, Комета и моя тъпост  ;D

Учудва ме пасуването на Вилли, а най вече позицията на Емпресс  :o :o.

Емпресс !! След като това е единствения форум в който членуваш дали (и как) ни усещаш аурите четейки постовете ни  ??? Какво повече ще се случи ако чуеш нечий глас  ??? Като човек който е чувал нечии гласове в продължение на месеци и в последствие се е срещал на живо с хората мога да ти кажа че чувството е доста приятно. Не смятам да те убеждавам. В края на краищата скайп срещата е нещо като тест за реалната среща. Още повече не смятам, че човек който изпитва неприязън към двоичното (или шестнайсетично) кодиране на човешките мисли (било то текст или глас) ще седне да пише постове като твоите. Както и да е - твоя воля  :D В същност имаш да ми връщаш дето не подкрепих идеята ти за среща в Мъглиж така че сме квит  ;D

И-терапи и те са пас за момента - явно шефката не дава  ;) а тя е доста заета както се видя снощи  :D

Относно времето - предлагам да е в събота около обяд. Лично на мен уйкенда ми е единственото време когато мога да остана насаме с комп-а.

Това е за сега.

Чакам вашите предложения  :)

Забележка: Сега прочетпх другия пост на Хектор, където казва че може да направи аудио запис и да го уплоудне в нета - това също е добра идея ;)
« Последна редакция: април 13, 2010, 09:40:20 am от CDman »

VILLI

• Member
  • *
  • Публикации: 264
    • Профил
« Отговор #12 -: април 13, 2010, 10:06:09 am »
СиДи, не си пасувам, но ти постави условие участника да има поне един смислен пост.

CDman

• Member
  • *
    • Профил
« Отговор #13 -: април 13, 2010, 10:27:30 am »
Ами напъни се малко де !  ;D

(X) joreste (X)

• Member
  • *
  • Публикации: 228
    • Профил
« Отговор #14 -: април 13, 2010, 10:57:54 am »
Здравейте! :) Какво разбирате под смислен пост изключвам спама   ;D ;D ;D ? Защото всеки е свободен да изразява мнението си ... (не държа на отг.) И тъй като ми стана интересно модното ревю в темата -  "Кой говори?"
ето как си се представям (фантазията ми) ... сигурно има и др. варианти ...

и