Автор Тема: и когато ме разкри....  (Прочетена 3842 пъти)

whiteboy

• Member
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
    • Ел. поща
и когато ме разкри....
« -: януари 09, 2010, 12:45:39 am »
Здравейте, аз съм на 18 и определям себе си като гей... но може би и би сексуален. На скоро майка ми разбра за мен. Ето на кратко как стана. Гаджето ми беше на гости, а аз го бях представил просто за приятел, като си замина той ми остави една гей книжка. Майка ми е намери и ми е чела хронологията в скайп с него. Поговорихме си и и казах за моята сексуална отрентация, тя каза, че си ме обича такъв какъвто съм, но въпреки това плаче постоянно, натъжена е намусена, говорими лиши неща от сорта, че баща ми ще се побърка ако разбере, че нямала никога да има внуци и така на такък. Моля ви посъветвайте ме какво да и кажа, за да е по-скопойна. А да и тя си мисли, че някой ме е направил гей  ;D

hektor

• Member
  • *
  • Публикации: 653
    • Профил
Re: и когато ме разкри....
« Отговор #1 -: януари 09, 2010, 06:33:09 pm »
Последно какъв си? Бисексуален или хомосексуален? Май все още не си съвсем наясно. Все пак си само на 18... И какви са тия гей книжки ве? Това да не е идеология? Сексуалната ориентация въпрос на идеология ли е? Интересно как на тая възраст дето още не знаеш ебе ли ти се пикае ли ти се вече се смяташ за сексуално ориентиран?
Така както майка ти е разбрала един ден ще разбере и баща ти. И в този ден тръпката, че вършиш тайно от родителите си нещо забранено ще изчезне, но това което ги наранява НЕ.
Мисля че лавината, която натрупваш с личната си тайна така или иначе един ден ще се стовари върху теб и родителите ти...
Помисли какво ще правиш в този ден. Може би ще ти е нужно поне малко мъжество.
"Тези, които търгуват своята лична свобода срещу социална сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност и в крайна сметка остават и без двете."
Бенджамин Франклин

whiteboy

• Member
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #2 -: януари 09, 2010, 07:15:21 pm »
Ами правя секс и с момичета... но по-хубаво ми е с момчета. За това точно не мога да се определя.

Gita

• Гост
« Отговор #3 -: януари 09, 2010, 07:32:13 pm »
Най-важното според мене е да знаеш, че има неща, които не могат да станат от днес за днес...
Дай време на майка си да преработи новата информация, да се справи с изненадата, с притесненията си, със страховете си... Помогни и докато върви по този път. Така като те чета, сигурна съм, че ще намериш успокоителните и рационални думи за успокоение... За тези думи няма рецепта...

Успех!

hektor

• Member
  • *
  • Публикации: 653
    • Профил
« Отговор #4 -: януари 09, 2010, 08:54:34 pm »
Ами правя секс и с момичета... но по-хубаво ми е с момчета. За това точно не мога да се определя.
Еми браво... Ти като че ли живееш в някаква комуна дето всеки опитва с всеки и преценява според усещанията. Ама като гледам има и кой да помага с книжки. Щом идваш тук да търсиш съвет, май... освен до г*з работата в един момент опира и до глава.
Не знам как ще прецениш съвета обаче според усещането, което ще дойде от задника ти или ще използваш главата си.
Ако си човек, който обича да експериментира защо не направиш следното. Скъсваш с гаджето си като му казваш че си решил да не бъдеш повече гей, защото родителите ти няма да го преживеят. ;D Дали той ще те остави на свободната ти воля? Или ще реагира към теб като предател на идеологията? Дали ще го боли така както я боли сега майка ти? Дали ще се разбеснее така както ще се разбеснее баща ти ако научи... ? Кои са значимите за теб хора сега? Кои ще бъдат значимите за теб хора като станеш на 30-40 години? Това което изпитваш сега към гаджето си струва ли си за да се противопоставиш на сегашното си семейство? Или просто усещанията те водят за носа?
"Тези, които търгуват своята лична свобода срещу социална сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност и в крайна сметка остават и без двете."
Бенджамин Франклин

CDman

• Member
  • *
  • Публикации: 1148
    • Профил
« Отговор #5 -: януари 11, 2010, 10:09:26 am »
Здравейте, аз съм на 18 и определям себе си като гей...

Един въпрос малко в страни от темата:

Освен че се определяш като гей (което вярвам е доста трудоемка работа) какво друго правиш ?

Вие получавате онова, за което мислите, все едно дали го желаете, или не.
Затова внимавайте за какво мислите.
Уейн Дайър, "Вдъхновението"

etherapy

• Global Moderator
  • Member
  • Публикации: 1323
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #6 -: януари 11, 2010, 11:59:51 am »
Здравейте!
Макар и в анонимен режим, хората трудно се решават да споделят и да се самоопределят по отношение на сексуалната си ориентация, ако е различна от хетеросексуалната. За доста момичета и момчета, мъже и жени, процеса "излизане на светло" е дълъг и тежък. Но именно той е един от факторите, който е важната стъпка към постигане на лична яснота и удовлетворителен път в живота. В тийнейджърска възраст не рядко има лутане, докато стигнем до категорично самоопределяне, ориентация и идентификация. И тъй като вазимоотношенията в семейството, с близките, събитията...всичко е система с индивидуален ритъм и правила, Ви препоръчваме да използвате безплатната си сесия тук в  e-therapy.bg, за да поговорите обстойно с психолог.
Разчитайте на нашата подкрепа!