Автор Тема: Проблем  (Прочетена 3183 пъти)

катя николова

• Гост
Проблем
« -: октомври 03, 2005, 01:16:13 pm »
ПРЕЗ ЮЛИ МЕСЕЦ ИМАХ МЕНСТРУАЦИЯ 2 ПЪТИ ВЕРОЯТНО Е БИЛ ХОРМОНАЛЕН ДИСБАЛАНС СЕГА ПОЧТИ ВСЯКА НОЩ СЕ СЪБУЖДАМ В 4 ЧАСА И ПОСЛЕ НЕ МОГА ДА ЗАСПЯ В РЕЗУЛТАТ НА КОЕТО НА ДРУГИЯТ ДЕН СЪМ НЕТРУДОСПОСОБНА.МНОГО ЗАБРАВЯМ ДОСТА СЪМ СЕ ЗАТВОРИЛА В СЕБЕ СИ И НЕПРЕКЪСНАТО СЪМ УМОРЕНА. МОЛЯ ВИ ПОСЪВЕТВАЙТЕ МЕ КЪМ КОГО ДА СЕ ОБЪРНА.ВЪЗМОЖНО ЛИ Е ДА Е ПРОБЛЕМ СЪС ЩИТОВИДНАТА ЖЛЕЗА

etherapy

• Administrator
  • Member
  • Публикации: 1323
    • Профил
    • Ел. поща
Проблем
« Отговор #1 -: октомври 03, 2005, 01:17:25 pm »
Проблемът, който Ви измъчва действително може да е както следствие от хормонален дисбаланс, така и от стила на живот (забързаност, много ангажименти, напрежение, физическа умора, липса на рационално хранене и двигателен режим...) Други възможни причини са възрастови изменения(казваме го само като факт, тъй като не сте упоменала годините си). При всички случаи е добре да посетите ендокринолог, който да Ви назначи необходимите изследвания, за да се игнорират една по една причините. Хубаво е да отидете и на гинеколог. Въобще погрижете се за здравето си-психическото и физическото, а ако имате други притеснения, можете да се обърнете към нас.