Автор Тема: чувство на безспокойство  (Прочетена 2987 пъти)

тили

• Гост
чувство на безспокойство
« -: ноември 30, 2005, 02:51:41 pm »
Здравейте, обръщам към вас за съвет, изпитвам страх и безспокойство от всичко, нямам вътрешен покой,настроенията ми се сменят непрекъснато, една дума или жест може да ме разплаче или натъжи, чувството за несигурност направо ме подлудява, не знам дали говоря или постъпвам правилно, изпитвам непрекъснато вина за всичко, в работата във вкъщи, чувствам се ненужна , некомпетентна, просто не ставам за нищо,започвам да си мисля, че съм лош човек изобщо само негативизъм, за това не говоря с никого, не искам да го споделям , изивинете, но просто изведнъж реших да намеря такъв сайт като вашия и да кажа всичко това, направо съм объркана оставам в очакване благодаря :oops:

etherapy

• Administrator
  • Member
  • Публикации: 1323
    • Профил
    • Ел. поща
Отговор
« Отговор #1 -: декември 02, 2005, 02:30:39 pm »
Здравейте! Благодарим Ви за доверието, явно Ви е било много трудно да убедите себеси на тази крачка-да споделите, та дори и в Интернет. Състоянието, което описвате не е срамно и не е индикатор, че сте лош човек-то е показател, че имате нужда от помощ и подкрепа. Основният проблем е, че колкото по-дълго оставте в това мъчително състояние, толкова повече ще се затваряте и затрудненията Ви ще са по-големи. Затова, ако желаете поговорете с психолог (вижте възможностите тук на страниците на сайта) заедно с него ще можете да изровите първопричините за това си състояние и да намерите правилният път за преодоляването му.