Автор Тема: Въпрос за 'Е-терапията"  (Прочетена 3210 пъти)

Nikcho

• Member
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
Въпрос за 'Е-терапията"
« -: май 29, 2007, 09:06:31 pm »
Здравейте, казвам се Николай Методиев и ми предстои да защитавам магистратура в/у дипломна работа на тема - "Аспекти на социално - педагогическото консултиране чрез телефон и интернет". Ръководител на дипломната ми работа е доц. Нели Бояджиева от Факултета по начална и предучилищна педагогика на СУ. За съжаление няма много, да не кажа почти никакви, материали за online консултирането, но ровейки се в google.com попаднах на вашият сайт. Надявам се правилно да съм разбрал, че е-терапията и online консултирането са различни термини на що годе еднакви дейности и се обръщам към вас с молба да ме опътите от къде мога да разбера повече подробности за този вид услуга. Да науча повече за спецификата на това консултиране, дали и до колко е успешно, с колко писма се постига търсеният краен резултат и всякакви др. подробности, които биха могли да ми помогнат за темата ми. Може да ми пишете тук, на лични или на пощата nikcho@abv.bg Ще съм ви много благодарен за всяка информация, която може да ми е от полза. Поздрави

etherapy

• Global Moderator
  • Member
  • Публикации: 1323
    • Профил
    • Ел. поща
Отговор
« Отговор #1 -: май 30, 2007, 10:20:05 am »
Тук на страниците на сайта можете да разгледате всичко, което се доближава до Вашата тема, както и да видите типовете услуги, които предлагаме. Информацията е в самия сайт и статиите поместени в него. Желаем Ви успех. Ако имате въпроси, ние сме насреща.

Nikcho

• Member
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
Въпрос за 'Е-терапията"
« Отговор #2 -: май 30, 2007, 11:27:36 am »
Благодаря за отговора. Изчетох всичко по сайта ви, има и неща, които ще ми свършат работа:) Но и др. ме интересува, като например: каква е целевата група, която прибягва до този вид услуги, какви са на-често проблемите за които ви търсят, с колко писма(сеанса) се достига до желаният ефект и дали ще може някой успешно приключил случай да получа, разбира се с променени лични данни в него.... :roll: Благодаря предварително Поздрави

etherapy

• Global Moderator
  • Member
  • Публикации: 1323
    • Профил
    • Ел. поща
Отговор
« Отговор #3 -: юни 01, 2007, 03:56:45 pm »
Това е информацията, която можем да Ви дадем. Работим изключително на принципа на поверителността и конфиденциалността и всяка друга информация ще бъде нарушение на това.