Автор Тема: изневяра  (Прочетена 32906 пъти)

tonus

• Member
  • *
  • Публикации: 13
    • Профил
изневяра
« -: юли 26, 2006, 05:32:30 pm »
Какво да правя,не чувствам вина,а изневерявам с най добрия си приятел на човека,който обичам...Всъщност всичко започна след завръщането му от чужбина,не се бяхме виждали дълго време и при първата ни среща усетих привличане,каквото не съм си и представяла,че може да съществува.Той е наш общ приятел,заедно сме преживели много трудности и хубави моменти през последните 7 години.Никога не съм имала скрити намерения към него,а както сме си и говорили впоследствие,и той не е имал към мен.Не мога да си обясня защо се случва всичко това-виждаме се насаме,правим любов,крием се.В един момент се случи така,че се озовахме тримата,заедно с моята половинка в неговото легло.Беше прекрасно..Някъде бях чела,че нещо,което се случи веднъж може и да не се повтори,но нещо което се случи 2 пъти,ще се потрети и т.н.Така стана наистина,тази тройна игра се случва вече няколко пъти,а междувременно се виждаме и насаме-рядко разбира се.Не знам как ще продължи всичко..Дайте ми съвет или просто споделете мнение..Не искам да загубя никой от двамата,и никой не искам да изгуби мен-като приятел или като партньор.Благодаря Ви!

etherapy

• Global Moderator
  • Member
  • Публикации: 1323
    • Профил
    • Ел. поща
Отговор
« Отговор #1 -: юли 27, 2006, 10:59:57 pm »
Връщайки се от чужбина Вашият общ приятел е бил новото и интересно нещо, което е имало притегателна сила. Той е близката и позната свежест, която при това не е и толкова рискова за връзката Ви, колкото би била една друга забежка. Ако тази ситуация удовлетворява и трима Ви, то можете да я изживеете, но с ясното съзнание, че в определен момент или ще трябва да избирате, или нещата сами ще поемат по своя логичен и естествен ход. Избора явно за момента сте направили и тримата и отговорността за събитията носите не само Вие.

tonus

• Member
  • *
    • Профил
blagodarq
« Отговор #2 -: юли 31, 2006, 05:44:23 pm »
Благодаря на e-therapy! Ще се радвам и на други мнения,защото сигурна съм,че това не се случва само на мен.Засега историята продължава,но мога да кажа,че ни се отразява много добре.С моята половинка сме изключително близки,а така не сме се чувствали отдавна. Благодаря още веднъж,радвам се,че ви има!

tonus

• Member
  • *
    • Профил
отново съм аз
« Отговор #3 -: септември 19, 2006, 02:36:38 pm »
Здравейте! Всичко при мен продължава да се развива...не знам дали това е правилната посока.Объркана съм,понякога плача,но не със съжаление за случилото се,а точно обратното...С другия човек,когато сме насаме разбира се сме много близки и се разбираме без думи,усещаме желанията си и всичко се получава от само себе си..Говорим за ситуацията,но в крайна сметка ршаваме,че и на двмата ни харесва и продължаваме,защото не става въпрос само за секс,а както мислим и двамата имаме и чувства,които обаче не могат да бъдат определени.Тримата не сме имали интимни отношения скоро и не вярвам,че това ще се случи отново,всъщност нищо не се знае.А с приятеля ми сме също в добри отношения,понякога усещам обачече докато се любим мисля за другия,но това пък ми въздейства много възбуждащо.Това не е винаги разбира се.Мисля и за двамата,но в крайна сметка осъзнавам,че съм много силно привързана към половинката си.Нямам сила да се променям,а понякога човек има нужда от радикални промени в живота си.Моля за съвет отново,не мога да говоря с друг на тази тема,защото всичко,както се досещате е една голяма тайна.Благодаря!

etherapy

• Global Moderator
  • Member
    • Профил
    • Ел. поща
Отговор
« Отговор #4 -: септември 21, 2006, 08:42:08 pm »
Явно е дошъл момента, в който усещате нужда от по-конкретни отношения, стабилност и яснота. Все пак двойната игра уморява и емоционално и физически. Трябва да признаете пред себе си какво наистина искате, кое е по-важно за Вас, какво Ви носи по-голямо удовлетворение...? Можем да Ви поканим на разговор тук в директна сесия с психолог.

tonus

• Member
  • *
    • Профил
Blagodarq Vi za nasokata
« Отговор #5 -: октомври 05, 2006, 04:30:54 pm »
Blagodarq Vi! Zasega mislq,che ste uspeq da se sprawq s problema si,zastoto naistina sednah i pomislih.Dosega dejstwah impulsivno,otdawah se na momenta i qvno ne prezenqvah kakvo prichinqvam naj veche na sebe si.Osaznah,che edna vryzka ne moje da bade idealna,kato nashata dosega.Malko ste se otklonq,no mislq,che e vagno-nie ne sme se karali prez wsichkite tezi godini,ne sme se razdelqli,ne sme si povishavali ton,prosto vinagi sme namirali reshenie,vsichki ni kazvaha kolko idealna dvojka sme.Moje bi tova sastoqnie,tazi idealnnost me e podtiknala kym vsichko,koeto se sluchi,neznam dali sam prava..Nie sme hora,a horata greshat i chrez opita si prodyljavat napred.Dano mislq v pravilnata posoka. Ste opitam s pologitelnata si naglasa da razvarga situaciqta i ste spodelq..Obestavam,che ako usetq,che ne moga da se spravq sama ste Vi potyrsq!Blagodarq Vi oste vednaj,zastoto naistina pomagate na horata! Iskreno vasha:tonus P.S.Sajalqvam che pisha na latinica,no nqma instalirana BP

etherapy

• Global Moderator
  • Member
    • Профил
    • Ел. поща
Отговор
« Отговор #6 -: октомври 06, 2006, 01:20:35 pm »
Благодарим Ви за обратната връзка. Тук бихме искали да добавим, че не бива да се страхувате от решенията си. Вие сама ги взимате и тук няма грешни или верни-има само такива, които са в унисон с времето и потребностите Ви.

tonus

• Member
  • *
    • Профил
Обещах,че ще споделя...
« Отговор #7 -: октомври 30, 2006, 05:47:48 pm »
Здравейте, чувствам се уверена в това,което правя,чувствам се добре, а и хората около мен,тези,които обичам и на които държа усещат това.Преоткрих любовта си,има моменти,в които се чувствам като 16 годишна тийнеджърка открила голямата си любов...С приятеля ми сме щастливи,намираме радоста и в най-малкото,наистина има разлика в отношенията ни отпреди няколко месеца.А за връзката си с другия човек реших,че няма смисъл да продължава повече.С него не сме говорили,но сме си дали знак,с което оставаме приятели,каквито сме били и преди,колкото и банално да звучи.Така се бяхме разбрали в самото начало на цялата история. Вече съм по-спокойна,това,което преживяхме тримата е опит,който няма как да натрупаш,ако не преживееш всичко лично.Скоро прочетох една мисъл на Оскар Уайлд за изкушението,много ми хареса-За да убиеш изкушението трябва да му се отдадеш.Само думичката трябва не ми допада,но явно понякога е полезна. Благодаря Ви още веднъж! Т.

etherapy

• Global Moderator
  • Member
    • Профил
    • Ел. поща
Отговор
« Отговор #8 -: октомври 31, 2006, 11:04:10 am »
Искрено Ви благодарим за обратната врзка:) Желаем Ви още по-прекрасни мигове, много удовлетворени желания и изживяни изкушения:)

chancy

• Member
  • *
  • Публикации: 8
    • Профил
    • Ел. поща
изневяра
« Отговор #9 -: май 04, 2007, 02:34:46 pm »
Здравейте.От дълго време се ровя в интернет,за да намеря точно вас.Много съм отчаяна,и ще ви бъда много благодарна ако успеете да ми помогнете.Аз съм омъжена от 3 години.3 месеца след сватбата ми, се влюбих в един мой колега.Работехме заедно в една фирма.От начало не ми правеше впечатление,но той ме беше харесал.Започна все по често да идва при мен,говорехме си дълго,умееше да прави комплименти,за пръв път в живота си говорех с кавалер.Но не това ме накара да се влюбя в него.По това време мъжът ми замина в чужина за няколко месеца,и ние започнахме да се виждаме.С всяка изминала среща аз се влюбвах вси повече в него.Заричахме се че като се прибере съпругът ми,ще приключим всичко веднага.Да-той се прибра след два месеца,но ние не само че не приключихме,а взе да става по сериозно.Мъжът ми започна да се усеща,идваше без предупреждение в работата,чакаше ме вечер за да види с кой с тръгвам....Но не можа да ме "хване".Стана така,че трябваше да отсъствам от работа за една седмица и като се върнах..той беше напуснал.Не можех да повярвам!След това той дойде и каза че е напуснал заради мен,че така ще го забравя и той мен и ще приключи всичко.Е,от тогава се изминаха 2 години,а аз не спирам да мисля за него.Постоянно го сънувам,и за минута не ми излиза от ума.На няколко пъти се засичахме,но не смееме да се погледнеме,аз съм все с мъжа ми.Моля ви дайте ми съвет,какво да направя,аз няма да го забравя-това са 2 години.Какво да правя-дали да се свържа с него и да се видим или да оставя времето да заличи спомена за него....след 20 год.Моля ви помогнете ми

etherapy

• Global Moderator
  • Member
    • Профил
    • Ел. поща
Отговор
« Отговор #10 -: май 04, 2007, 08:07:50 pm »
Ясно е, че човек не може да бъде господар на емоциите си, но може все пак да погледне отстрани себе си и да намери рационалния път до безконтролното и мъчително състояние. Този фатален мъж е дошъл на подходящото време в подходящия момент, както се казва. Запълнил е дефицитите от галантно отношение и едва с неговата поява, Вие сте разбрала , че имате нужда точно от това. Запълнил е липсите на внимание, на нежност...Щом като продължавате още след 2 години да мислите за него, значи тези дупки в интимния Ви живот не за попълнени! В лучая, Вие сте толкова объркана, че на драго сърце бихте приела почти всеки съвет, който би Ви дал значим за Вас човек и който би Ви се сторил облекчаващ. Ние тук няма да Ви дадем готова рецепта! Как ще минете през това състояние ще бъде Ваш избор, но преди да го направите е редно да си отговорите на въпроси като: Кое не върви в брака ми? Какви са причините за това неудовлетворение? До колко аз съм уверена, че не намирам желаните черти за мъж в собствения си съпруг? Дали не идеализирам другия, поради разтояние и забрани?..... Има и куп други въпроси, след които ще дойде и реалното действие. Затова Ви каним на разговор он-лайн. Възползвайте се от безплатната сесия, която подаряваме на нашите клиенти.

chancy

• Member
  • *
  • Публикации: 8
    • Профил
    • Ел. поща
изневяра
« Отговор #11 -: май 04, 2007, 11:00:45 pm »
Наистина съм много щастлива от бързия отговор.Благодаря.Аз бях на 19 години когато се мъжих.Мъжът ми е с 5 години по-голям от мен.Не мога да кажа,че това ми се случва защото на времето съм нямала приятели-напротив.Просто в мъжът ми се влюбих силно и за 4 месеца се оженихме.Не мога да кажа,че го познавах добре.Между мъжът ми и другото момче има много разлики и аз ясно ги виждам.Мъжът ми е груб,мил и нежен е само в леглото,за разлика от другия.Той е направо неуписуем.В началото на нашия съвместен живот,не мога да кажа,че сме имали големи проблеми.Карали сме се,но го считах за нормално.Нямаме деца,аз не искам.От известно време го отбягвам и в леглото,защото си мисля само за другия.Просто не го искам.Всяка нощ преди да заспя мисля само за него.На моменти ми е идвало на ум какво ще стане ако се разведа.И дали ако го направя другият ще ме приеме отново.Само мога да кажа,че чуствата на другия бяха много силни преди.Сега не знам.Той е свободен и може би има друга..незнам.Не намирам особени проблеми в семейството ми,но може би не ги виждам а да има такива.На кръстопът съм голям.Чуствата отвътре ме изяждат,не ми дават мира.С най-голямо удоволствие ще ви пиша on-line,но незнам къде и как

etherapy

• Global Moderator
  • Member
    • Профил
    • Ел. поща
Отговор
« Отговор #12 -: май 08, 2007, 10:22:30 am »
За да говорите он-лайн с психолог е необходимо само да се регистрирате през login на заглавната страница на сайта и влизайки в своята потребителска страница да вземете безплатната си сесия, която да запишете в удобно за Вас време. Всичко е описано-нужно е само да следвате стъпка по стъпка указанията.

tonus

• Member
  • *
    • Профил
изневяра
« Отговор #13 -: май 11, 2007, 11:42:37 am »
Здравей chancy,искам само да ти кажа,че преди да вземеш някакво решение за живота,защото в този труден за теб емоционален момент то ще бъде точно такова,погледни себе си и ако можеш си отговори на въпроса:Обичам ли се?Опитай да откриеш това,което наистина те радва.Другият мъж е далеч от теб,ти си го представяш,сигурна съм,представяш си как имате общо бъдеще и всичко е прекрасно...Може и да е така,но може и да не е..За да намериш нещо,трябва да го потърсиш..Потърси в съпруга си онези черти,които ти липсват,може просто да са скрити,той не може да знае,какво мислиш ти,трябва да има диалог.Аз също понякога мисля за връзката,която изживях/ме.След последния път,когато съм писала тук се случиха и други неща,т.е. сме имали отново близки отношения...тримата,но вече го приемам по друг начин..щом се случва,значи си го предизвикал по някакъв начин,няма нищо случайно в този живот,просто е трудно да го разберем. Пожелавам ти успех,искрено ти го пожелавам и искам да ти кажа,че можеш да се довериш напълно на специалистите тук,защото наистина си разбират от работата!

etherapy

• Global Moderator
  • Member
    • Профил
    • Ел. поща
:)
« Отговор #14 -: май 11, 2007, 12:39:35 pm »
Изключително радостни сме, че потребителите на форума се подкрепят взаимно. Благодарим на Тонус и за хубавите думи и за обратната връзка, която ни дава за развитието на ситуациите около нея.