Автор Тема: E-therapy на 5 години!  (Прочетена 2605 пъти)

etherapy

• Global Moderator
  • Member
  • Публикации: 1323
    • Профил
    • Ел. поща
E-therapy на 5 години!
« -: октомври 20, 2008, 04:30:59 pm »
В края на годината E-therapy ще навърши 5 години. Целият екип на сайта би искал да отпразнува тази така важна за нас дата заедно с Вас-хората, които разчитат на подкрепата ни, пишат активно във форума и ежедневно са с нас, макар и виртуално.
Затова приканваме всички потребители, които вдъхват живот на E-therapy: Моля, пишете във форума, как приемате идеята за съвместно отпразнуване на годишнината ни? Бихте ли се ангажирали с присъствие на подобно събитие?
Очакваме обратна връзка от всички, които бяха с нас през тези години.
Предварително Ви благодарим!

CDman

• Member
  • *
  • Публикации: 1148
    • Профил
Re: E-therapy на 5 години!
« Отговор #1 -: октомври 20, 2008, 04:45:51 pm »
Ще има много разочарования ...  :)
Вие получавате онова, за което мислите, все едно дали го желаете, или не.
Затова внимавайте за какво мислите.
Уейн Дайър, "Вдъхновението"

empress

• Member
  • *
  • Публикации: 361
    • Профил
« Отговор #2 -: октомври 20, 2008, 06:49:41 pm »
Хайде, хайде, хайде!
Кеф, кеф, кеф голям!
Жалко, че не знам как се присаждат подскачащи ухилени човечета от други места, за да онагледя как силно ме радва идеята.  ;)
Искам да се запозная с всички, с всички, с всички!

P.S. Cdman, разочарования?! Честно ли си лишен от всякакво любопитство?!
Аз не издържах. С много от пишещите в София вече се запознах, а това лято ми беше голям гъдел, когато на връщане от морето обядвахме в някакъв хотел в Казанлък...  :) А с един от съфорумците ни вече съм споделила идеята си - къде на бъзик, къде наистина - да си направим всефорумски събор в Мъглиж (пъпа на България), че да е на чалъм на всички.  :)

Супер! Идеята е страхотна! Мен задължително ме бройте!  :) :) :)
С половинките ли, впрочем? (Моят мъж познава задочно всички ви, макар че се инати и не иска да се включи във форума, щото интернет го приспивал  :) )
Или извади тръна, или не се оплаквай, че ти боцка.

CDman

• Member
  • *
    • Профил
« Отговор #3 -: октомври 21, 2008, 10:17:16 am »
Емпресс!! Как да ти кажа .... Някак не мога да свържа думата 'празнувам' с хора обединени от форум за решаване на проблеми. Не крия че се сприятелих с някои хора, повечето от които в момента са в чужбина, но с тях просто си допаднахме независимо че са ми на половината години. Нрочните сибирания с цел 'задоволяване на любопитството' не са от любимите ми преживявания. Така и така сте се запознали софиянци - вижте се ::), поклюкасрствайте ::), пийнете по едно  ::) ама за всенародни чествания  :-\ .... айде друг път.  :)

empress

• Member
  • *
  • Публикации: 361
    • Профил
« Отговор #4 -: октомври 21, 2008, 11:02:46 am »
Мигар хората, с които по принцип празнуваш, са "тотъли проблем-less"?!  ???
Като викнеш комшиите на по ракия, слушате Рахманинов и играете "Скрабъл" ли?  ;)
Не те навивам, ма и не те разбирам.   :-\
Или извади тръна, или не се оплаквай, че ти боцка.

CDman

• Member
  • *
    • Профил
« Отговор #5 -: октомври 21, 2008, 02:51:51 pm »
Емпресс !
Признавам си че този път решението ми е взето изцяло на база шесто чувство. Мъглиж ми е на 10 мин с кола, даже често хапвам на бензиностанцията. Нямам намерение да споря но и не мога да ти обясня изцяло мотивите за решението ми.
Лек ден !

(X) joreste (X)

• Member
  • *
  • Публикации: 228
    • Профил
« Отговор #6 -: октомври 23, 2008, 04:56:36 pm »
Здравейте,  ;)
Трябва ли често човек да е писал във форума за да иска да празнува?
Може би по-късно ще напиша мнението си по темата.
Всичко най-хубаво ...   ;)

(X) joreste (X)

• Member
  • *
    • Профил
« Отговор #7 -: ноември 06, 2008, 06:11:28 pm »
Здравейте, с Удоволствие бих отпразнувала тази годишнина! По този начин ще изразя своята Благодарност, Признателност и Уважение! Много се радвам, че открих E-therapy ! Във форума не съм писала много често, може да се поправя!  ;) Бих ангажирала с присъствие на подобно важно събитие за мен, а и за ВСИЧКИ в E-therapy! Можете да разчитате на мен за Всичко, стига да мога да помогна с каквото мога!  :D
« Последна редакция: януари 19, 2009, 11:55:31 pm от joreste »

(X) joreste (X)

• Member
  • *
    • Профил
« Отговор #8 -: юни 05, 2009, 01:34:55 pm »
Интересно ми е Как отпразнувахте тази Годишнина?! (вярно мина доста време,ако искате не отг.) Все пак 5 години на са малко за Вас от E-therapy и за Нас-хората - АЗ, които разчитат на подкрепата Ви и сме заедно във виртуалното пространство.
Всичко най-хубаво на Всички и още  5х5х5х5....х5 ... години! Успех на Всички:D

CDman

• Member
  • *
    • Профил
« Отговор #9 -: юни 15, 2009, 11:18:07 am »
Ами щом не си била на празника Жоресте - значи са си го отпразнували сами  :D Добро решение ако питаш мен  ;) Надявам се, че липсата на отговор не значи, че им се губят часове т.е. да са били на олимпийския модел на празнуване  ;D

Знаете ли какво е олимпийски модел ?! Слагате пред вас лист с един кръг и като почнете да виждате 5-те кръга на олимпиадата значи е време да спирате с  пиенето  ;D

А знаете ли какво се питат почерпените психолози един друг ?!! Ти ммммене анализирашшш ли ма ?  ;D