Автор Тема: Lubov ili......A moje bi oste nesto....  (Прочетена 29763 пъти)

piligrim

• Member
  • *
  • Публикации: 207
    • Профил
Lubov ili......A moje bi oste nesto....
« Отговор #75 -: февруари 01, 2008, 10:34:41 am »
Цитат
Ne sam ot tipa xora kakto kazax i predi i sega koito ska4at v krevata na nqkoi samo zastoto toi e iskal da im se pysne6.
А бе ти не "вдяна" ли, че става въпрос за случай, в който ТИ желаеш на ТЕБ да ти се "пуснат"? Мъжете искат - жените... и те искат, ама се опъват за да не ги вземат за "лесни". Чудо голямо! По някакъв странен начин, при тази дискусия все се оказваме в началото и...? Разбрахме! Вие сте много морални и ще си легнете само с мъжът на живота си. Похвално! А докато това стане си карайте на "жената и вибратора интимно", че да не прегорите съвсем... И сега да не ме емнете пак за езика?! Тази тема се превърна в крещящ пример за словоблудство!!! Та щом вие можете... А на твоя екзистенциален въпрос "Защо мъжете си искат на първа среща?" - еднозначния и напълно комплексен отговор е: ЗАЩОТО СМЕ МЪЖЕ И ТОВА Е В НАШАТА ПРИРОДА!!! Като не ви се нравим такива - станете лесбийки! Точка! (.)
Срещу каквото и да се изправим, каквито и битки да водим в самите нас, винаги имаме избор. Нашите избори определят кои сме. И винаги можем да изберем правилната постъпка.

Kori

• Member
  • *
  • Публикации: 121
    • Профил
« Отговор #76 -: февруари 01, 2008, 01:11:43 pm »
Мисля, че двата пола трябва да търсят допирни точки и да правят компромиси, ами ако и ние жените кажем : "Жените сме жени, това е в нашата природа, да искаме да имаме взаимоотнишения с мъжа преди да си легнем...Ако не ви харесва - станете гейове" И какво правим тогава? Всички стават гейове и лесбиики и си задоволяват нуждите....Дааа, може би в един по-съвършен свят, където всички са задоволени... Признайте правото ни да сме жени и ние ще признаем правото ви да сте мъже....каквото и да значи това.... И кой е казал че си лягаме само с мъжа на живота си....не съм се врекла на никой и не чакам никакви принцове на бели коне, харесвам много мъже....просто тук в бг интелегентните и некомплексираните са кът...И между разни олигофрени и нерези трябва да си избирам баща за дете примерно...за което съм просто без думи... И темата Piligrim по скоро е "Защо когато и на нас жените ни се иска да си легнем с някой... той пришпорва нещата и ни се иска да не го бяхме срещали?" Визирам случая , който е описала devillkata, искала е да е с него, но той не е бил много уверен в себе си и я е притиснал...Този човек определено не се съобразява с нея и това би довело до сериозни конфликти в отношенията им за в бъдеще.
Цитат
Мъжете искат - жените... и те искат, ама се опъват за да не ги вземат за "лесни"
Като изключим по мои наблюдения-редките случаи, в които и жените искат.....Аз, познавам много жени, които не искат, (мъжете им не знаят), като под не искат , имам в предвид, не искат по този начин и веднага, а не че не искат да правят секс с този мъж.И го правят по-рано само, за да не изпуснат мъжа и после се опитват да се правят,че всичко е ок...и не смеят да се обадят, защото навън по баровете дебнат изкусителки готови на всичко сега и веднага и увисваш без мъж! Познавам и мъже, които твърдят, че жената не им се струва лесна, ако им пусне веднага и после започват да се съмняват в собствените си думи....и да се задават въпроса, "Тя на колко ли мъже е пуснала така по бързата процедура?! Аз кой ли номер съм в листата?Дали съм по-добър от другите?Нещо не ми всява доверие тая мацка.Бих имал връзка с нея, заради страхотния секс, но ще видим дали ще излезе нещо по-сериозно." Имам приятел, който не беше имал сериозна връзка, занимаваше се само с жени, готови да се пуснат максимум до седмица и сега вече от 6 години е с една красавица, която беше девствена и му се опъва доста в началото.Единствената му сериозна връзка се оказа с девствена жена....Ха Ха....защото няма да го сравнява с никой, най- вероятно!А той беше този, който пропагандираше наляво и надясно, момичета , не се дърпайте, пускайте се, това е за ваше добро!
Цитат
Чудо голямо!
Мда Piligrim, голямо чудо е на днешно време да си човек с принципи! Даже е геройство понякога!
??? ? ??? ?? ???? ??? ?? ????????? ?? ?????????.?? ????? ? ??? ??? ? ???? ????????? ??? ???????????? - ??????????.?? ?? ????????? ????? ??????? ? ?? ????? ?????????,?? ????? ??????? ? ??? ?????, ??? ????? ????? ????????? ? ??? ????????.

CDman

• Member
  • *
  • Публикации: 1148
    • Профил
..........
« Отговор #77 -: февруари 01, 2008, 02:07:17 pm »
Dear Tarsetta! Извини ме, че покрай разни ‘обикновени граждани’ с ХАМЪР-и не можах да ти напиша обещания отговор на въпроса “Защо мъжете се страхуват и отбягват силните жени, които знаят какво искат ?” (ако правилно съм разбрал). Това е и добре защото лично аз съставих донякъде профила ти – работеща студентка в САЩ живееща при родителите си, както и добих представа за някои твои предпочитания спрямо мъжете. Не искам да си мислиш обаче, че съм някакъв профайлър като онази леко изперкала женица от едноименния сериал, която отива на поредното местопрестъпление задължително след като е посетила салон за красота – правя го по навик. В същност забавянето е полезно и за теб защото сега като видиш ХАМЪР по пътя ще знаеш, че сигурно го управлява ‘обикновен български гражданин’ и може свободно да му поговориш на български или в краен случай на руски,а ако си с кола ще отбиеш в дясно и ще спестиш мъката на родителите си да видят, че убиеца на дъщеря им има условна присъда. Впрочем там съда си е истински съд и присъдата едва ли ще е условна. Надявам се си си направила изводите от историите които описах и не се хващаш на предположенията на съфорумките че града бил малък, че всички се познавали , че хората с принципи били рядкост, че не знам кво си още ... На калпав .... нали знаеш. Няма да те обиждам и да пиша постове за умствено изостанали хора, като обяснявам всичко подробно още повече, че никак не желая да споделям повече факти за описаните хора защото все пак са реални личности, но както и да е – на въпроса. Още от началото ще уточня, че самия въпрос е нещо като извинение за жените, които не могат да ‘си поискат’ от мъже. “Ето на – аз съм толкова красива, женствена и умна, ама той се уплаши защото съм много силна и знам какво искам”. С последното ( че знаеш какво искаш) не съм съгласен но ти сама ще стигнеш до този извод след няколко години. Ако наистина те попитам какво искаш или ще ти е доста трудно да ми отговориш или ще опишеш почти несъществуващ пресонаж от мъжки пол, който трудно би могъл да бъде пресъздаден дори и от най-талантливите актьори в Холивуд. Та конкретно на въпроса за “силните жени”. Както и преди няколко реда написах това е само оправдание за грозните и мъжествени жени ( да не кажа по-силна дума). За повечето мъже няма силни и слаби жени. Няма и тъпи и знаещи какво искат жени. Има красиви и грозни или както е по-модерно да се казва – секси и не толкова секси ( страстоубийки на по-прост език ). Жалко че не си в БГ-то и сигурно не познаваш женския “елит” за да ти кажа с кои жени не бих могъл да си легна и с кои доста известни жени бих (ако се случи). Аз не познавам добре Американските известни жени , но от тези които поазнвам мога да ти кажа, че нищо не би ме накрало да си легна с Опра ( ако ме помоли разбира се ) или с Джанет Джаксън. Грозни са бе – това е. Виж с Парис Хилтън – да. Какво като е ...... да де. Страх ме е, че после самолетите с мед ще съсипят бизнеса на българските пчелари. По-безопасно ще е с Дженифър Анистън например, но не и Саманта Фокс. Какво като има големи бомби ?! Не ми харесва и това е. Стига с примерите. Не мога да ти дам съвет как да сваляш мъжете, но ще споделя как ме свали една наистина силна и знаеща какво иска жена. Разликата в класите се виждаше от самолет. Аз окъсан и беден завършил студент – тя собственичка на счетоводна кантора с перфектен външен вид – на 34 г, вдовица по нещастно стечение на обстоятелствата. Срещна ни факта, че за да ми плащат в поредната фирма в която си намерих работа трябваше аз да имам регистрирана фирма за да си спестят осигуровките. Видяхме се в нейния офис за да уговорим счетоводното обслужване на фирмичката ми. След някой ден ме покани у тях (даже не помня и за какво). Тук и започна свалката, макар че аз още нямах представа. Покани ме на кафе, казахме си няколко общи приказки и тогава тя ми се извини, че трябва да си вземе един душ. Не намерих нищо обезпокоително до момента - все пак беше лято. След дсетина минути излезе по халат, който ‘случайно’ се развърза и пред мен само за секунда се откри един перфектно оформен интимен триъгълник. Замислих се няколко секунди, но хормоните и отлива на кръв от мозъка ми си казаха думата и след секунди аз вече я носех на ръце до първото легло, което ми се изпречи (после разбрах че има и спалня ама... ). След ... (онова) си лежахме и си говорехме. Скалъпих някаква фраза, че не съм можал да се сдържа при онази гледка – не съм от желязо все пак, а тя ми каза “Аз те чаках още в банята ... “, с което ме събуди окончактелно и аз разбрах че съм ‘свален’. Случваше ми се за първи път да ме свалят и за това бях малко объркан, но после като останах на спокойствие осъзнах, че в същност подхода и е много оригинален и не на последно място наистина щадящ чувствата и достойнството на мъжа. Няма много мъже, които да останат спокойни ако някоя мацка им изтърси “Айде да се чукаме”. Естествената реакция наистина е да се отдръпнеш и да се замислиш дали пък това не води до някакви други не до там приятни последствия. Това се дължи на масовото използуване от жените на секса като разменна монета (което не важи за съфорумките – Йо хо хо и бутилка Ром ). Колкото и да не ти се иска ти се вписваш в микросредата на предишните жени формирали съзнанието на мъжете с които общуваш. Ако си вземеш мъж чист като Тарзан би могла и да го убедиш, че това е нормално, но за реалните мъже, натрупали своя жизнен опит в урбанизираното общество това им звучи точно така. Ако използуваш този метод примири се,че в общия случай ще те вземат за курва. Какво направи онази жена? Покани ме на гости – нищо ненормално и смущаващо. Извини ми се, че трябва да се освежи – също нищо ненормално. “Случайното“ разкриване на една доста възбуждаща визуално част от женската анатомия само запали фитила. Тук може би трябва да спомена, че тя имаше перфектно оформено окосмяване на интимните части, което според мен е както по-естетично така и хигиенично. Модата за гладко избръснати интимни части не е нито естетична, нито хигиенична, но модата напоследък нито е естетична нито хигиенична така че ... А ако се има в предвид факта, че ако това не се прави често чувството от страна на мъжа е, че си търка интимните части по лицето на неизбръснат мъж .... можеш да си пердставиш каква е реакцията на един нормален хетеросексуален мъж. Айде, че съфорумките ще се обидят. Та пак на случката. Ако не бях я харесал всичко щеше да мине като инцидент, на който можехме да се посмеем “ извини ме, че ме видя така ама какво да направя ... няма да се повтори”. Тя буквално ме постави пред избор, който ме накара да си помисля, че аз съм инициатора на всичко, което за един мъж е нормалното развитие на нещата. Със своята голота тя почти “изравни” социалните разлики между нас. Ако беше с костюма с които я видях за първи път последното нещо, което щеше да ми мине през акъла е да я свалям, камо ли да правим секс. Даже начина по който ми каза как иска да протече връзката ни беше иделано премерен и щадящ мен като мъж и чувствата ми. След една наша среща тя ме поочетка малко, че съм много добър мъж и любовник и че съм всичко, което би искала от един мъж с изключение на това, че не мога да и стана съпруг ( бях със 7 години по-малък ) и в момента, който намери подходящ баща за детето си трябва да се разделим както тя каза “за доброто и на двама ни”. Така и стана. Това беше единствения път в живота ми в който съм имал контакт с наистина силна жена, която наистина знаеше какво иска. Може би факта че беше загубила съпруга си и сама се бореше с живота беше оказал влияние върху нея, но и за това си трябва прородна интелигентност. Даже ще спомена и как ми отговори на един мой въпрос с който никак не се гордея. На стената в апартамента и имаше голям портрет на съпруга и с черна лента. Веднъж с глупавия ми мозък реших да я питам не и ли е неудобно да правим секс пред портрета му. Тя помисли малко и каза “ Моето слънце не би бил доволен ако похабя младостта си в мъка по него ... “ с което ми затвори устата завинаги и ми даде безценен урок по етика, който помня и до днес. Това е Тарсетта. Пожелавам ти да станеш наистина силна и знаеща какво иска жена. Пожелавам и на другите, които ще прочетат това да се сетят за чувствата и достойнството на мъжа (има ги колкото и да не ги зачитате) които се възстановяват много трудно. Ако не успеят да го накарат да ги поиска – да не се залъгват, че са умни и силни, а да си помислят защо все пак не са му харесали. Отговорите няма да ви харесат, но така е с истината – гадна е.
Вие получавате онова, за което мислите, все едно дали го желаете, или не.
Затова внимавайте за какво мислите.
Уейн Дайър, "Вдъхновението"

Missi

• Member
  • *
  • Публикации: 266
    • Профил
« Отговор #78 -: февруари 01, 2008, 05:38:27 pm »
След толкова много писания, се сещам неволно за онзи арменки тост за розите, пустинята и кладенците. Няма да го разказвам :wink: Ще използвам само същинската част: "Да пием за жените, които знаят кога, на кого и колко!" :) :) :)

piligrim

• Member
  • *
    • Профил
« Отговор #79 -: февруари 01, 2008, 06:00:27 pm »
Що? Гейовете от първа среща ли се навиват...? :wink: Наистина ли нямаш усещането, че започваме да преливаме ”от пусто в празно”? Хора разни. Мераци тоже. Всичко е въпрос на принципи, ситуация и избор. Ти и devillkata задавате почти риторични въпроси, а когато получите отговора той не ви харесва?! Да! Всеки мъж ИСКА още ПРЕДИ първата среща. Иначе нямаше да „драпа” за нея! Дали обаче ще си поиска – това е друг въпрос! Виждал съм жени, които могат да накарат свещеник да вкара един ритник в олтаря и да захвърли расото заради тях... докато не си отворят устата за да кажат нещо...! Един, единствен път си пренебрегнах принципите и легнах с подобно „нещо”. И...? Дори не можах да свърша? Ми тя лежеше като труп под мен и от време на време пускаше по някоя реплика дето ме е срам да я цитирам... Ще цитирам само финалната, след която се облякох за норматив и „възирах” сякаш ме гони глутница вълци... Та „бисерът” беше (дословно): „В мене ли свърши или навън, че да ти дам парцал?” Аз съм мъж – следователно нежно и ранимо същество! По онова време нямаше психотерапевти. Само един мижав „телефон на доверието”. Иначе щях да им стана пациент! После все се оглеждах дали няма някой парцал нагласен около леглото... :shock: :roll: :wink: Истината Kori е, че вие жените определяте „правилата на играта”. Срещал съм жени, които желаят да бъдат „притиснати” за секс понеже това ги възбужда. Повярвай ми! Много е трудно да различиш такава жена. Ако пък си имал нещастието да се натресеш на подобна, после все се питаш „тази такава ли е, не е ли такава”? Не можеш да отречеш факта, че вие жените сте ненадминати майстори в подаването на объркващи сигнали! Веднъж бях с една. Беше първа среща. Висеше ми на врата. Целувахме се. Позволяваше да я опипвам... Когато обаче и предложих да си легнем – категорично отказа? Ами като не иска, не иска. Изпратих я до тях и се разделихме. После от нейна приятелка разбрах, че много и се е искало да правим секс но се е притеснявала, че ще я помисля за „леко момиче”...??? В продължение на две години след това ми изпращаше поздрави чрез общи познати... Момичето беше спортистка, със страхотно тяло и приятен събеседник. Познай защо нямаше втора среща? Едно от качествата на които държа е „no games”. Аз съм открит и честен човек! И мисля, че е съвсем в реда на нещата да очаквам същото. Никога през живота си не съм зарязвал жена с изключение на гореописаната (с парцала). Не съм го правил защото естествената ми нагласа е да правя сериозни избори. Една от изневерите, които ми се наложи да преживея беше с момиче, което държеше да загуби девствеността си, след като навърши 16 години. Беше ми трудно защото... Абе тя беше ”малиии”... Концентриран сексапил! Ма колко тъп съм бил! Веднъж бяхме у тях и тя беше абсолютно „разопакована” на леглото пред мен... Каза ми: „Ако искаш, може да не си спазваш обещанието...” Кой? Аз? Piligrim да не спази обещание...? Щях да се пръсна – но устоях! След десетина дни ми изневери с бившото си гадже... И ме заряза... Още не беше навършила 16... Влизах в казармата. В „цивилизацията” оставих "влюбена" приятелка. През една от много редките градски отпуски се обадих до квартирата и за да я чуя. Думите на вече бившата и хазяйка бяха: „Ами, че тя отиде при свекърва. Омъжи се...” А заради нея се бях катерил по външната страна на блока до третия етаж с риск да си строша главата... Много и беше строга хазяйката... Но за републиканска шампионка по стандартни танци... :wink: Да ти разказвам ли още? Има ли смисъл? Можеш ли да отречеш, че повечето красиви и сексапилни жени злоупотребяват с чувствата на мъжете без изобщо да им пука?! Разбира се ще кажеш: „Ама аз не съм такава!” Може и да не си... А безбройните ти посестрими, които ни „правят на маймуни”? Според вас ние мъжете може да се държим като нерези... Но! Поне честно си казваме какво ни е на сърцето! А вие? No games! No games! No games! No games! No games! No games! No games! No games! No games! No games! Айде бе! Мъжете! Давайте да скандираме! Белким някой ни чуе... piligrim P.S. Въпрос: "Защо жените се делят на блондинки, брюнетки и червенокоси?" Отговор: "Защото друга класификация е просто невъзможна!!!" P.P.S. Позволявам да бъда свободно цитиран!
Срещу каквото и да се изправим, каквито и битки да водим в самите нас, винаги имаме избор. Нашите избори определят кои сме. И винаги можем да изберем правилната постъпка.

devillkata

• Member
  • *
  • Публикации: 60
    • Профил
« Отговор #80 -: февруари 01, 2008, 08:52:22 pm »
Ste zapo4na s edna replika "Kogato si lesna....Ne si interesna...." koqto mislq 4e majete q kazvat na jenite a ne obratnoto....
Цитат
“Ето на – аз съм толкова красива, женствена и умна, ама той се уплаши защото съм много силна и знам какво искам”. С последното ( че знаеш какво искаш) не съм съгласен но ти сама ще стигнеш до този извод след няколко години. Ако наистина те попитам какво искаш или ще ти е доста трудно да ми отговориш или ще опишеш почти несъществуващ пресонаж от мъжки пол, който трудно би могъл да бъде пресъздаден дори и от най-талантливите актьори в Холивуд. Та конкретно на въпроса за “силните жени”. Както и преди няколко реда написах това е само оправдание за грозните и мъжествени жени ( да не кажа по-силна дума).
Ste zapo4na ot tuk... Dear Cdman, Az se imam za umna i sam jenstvena vse oste i do sega ne sam upla6ila nikoi maj daje naprotiv nqkoi pla6at pove4e men(nqma da davam primeri s maje koito sa izpolzvali sila samo i samo da si go polu4at).....Az opredeleno sam ot malkoto znaesti kakvo iskat. Ste se obosnova izbrala sam si specialnost koqto mi xaresva darji me pod naprejenie dostavq mi udovolstvie vse pak ne y4a v kolej ili universitet na nere6ilite.....Otnosno majete mnogo dobre znam kakvo iskam i ne si misli 4e sam ot tipa jeni koito kogato se zamislqt za maj ronqt salzi zastoto ideala im im se stryva prekaleno savar6en i nerealen. Naprotiv az vse oste sam tyk v realnosta i 4estno da si kaja ideal za maj nqmam osven 4e ne iskam da e nekoi nepoddarjan no tova ne zna4i da e krasavec zastoto ste e syeten i ste gleda pove4e sebe si v ogledaloto.....Otnosno BG i USA ima ogromna razlika v majete. Ne kazvam nisty protiv BG ili USA majete ima gi vsqkakvi estestveno. Moqt tai nesavar6enen obraz za maj koito ne sam si postaviola za cel da tarsq e nqkoi koito da se opitva pone mani4ko da me razbira i koito da tarsi tova koeto az v momenta a to e vrazka. Piligrim kaza 4e ne my se e sly4valo da zareje jena osven tazi s parcala a az ste ti kaja znae6 li kolko malako sa tezi kato nego koito ne zarqzvat.......Drygoto ami zastod a e s men sled kato xodi i spi s drygi jeni po taq logika sigyrno pak nie sme lo6ite uj iska da e s teb i tem podobni nema da izbroqvam opravdaniq a pak vsqka sedmica zabarsva po nqkoq......Za kakvo mi e takaf ..... Ste kaje6 sega sigyrno ne si my zadovolila kapriza za tva se e polu4ilo taka....Ami kato az ne sam my go zadovolila da bqga ida si tarsdryga no da vidim koq ste my e po izgodna ot vsi4kite zabarsani za po edna ve4er.... Grzoni i majestveni jeni.......Oste ne sam zagybila ysestaneto 4e sam jena i ne mi i dopada da se pravq na maj.....Ne se vazpriemam za grozna i kakto ti kaza da se nay4a da svalqm ste kaja i az kato vsi4ki ostanali ne sam sveta voda nenapita......Kogato sam si poiskala nqkoi zastoto me e pobarkal sam go imala i ne sam prilagala koi znae kakvi taktiki no ne samo 4e tova mi ostana nqkak si v minaloto ami i ne mi se e prevrastalo v ejednevie......Za celiq mi toz jivot koito ne e tolkova kratak i sas sigyrnost ne tolkova dalag kolkoto mnogo drygi xora sam imala minimalen broi takiva zabejki koito sam gi i zabravila nqkoi......No ne mislq 4e mi se e nalgalo tolkova az da svalqm nqkoi maj daje po4ti nikoga zastoto se polu4ava obratniq efekt toi svalq teb......I ne mislq 4e ima jena koqto da ne e bila svalqna pove4e ot edin pat daje ot maj.....
Цитат
Жалко че не си в БГ-то и сигурно не познаваш женския “елит”
Eto oste edno dokazatelstvo 4e ti i az govorim za savsem razli4ni nesta ti mi govori6 za jenski elit koito pove4eto maje smqtat za kyrvi no vse pak ne otkazvat da silegnat s tqx i ot drygata strana jeni koito ne sa v elita i koito sa mnogo po interesni......
Цитат
Пожелавам и на другите, които ще прочетат това да се сетят за чувствата и достойнството на мъжа (има ги колкото и да не ги зачитате) които се възстановяват много трудно. Ако не успеят да го накарат да ги поиска – да не се залъгват, че са умни и силни, а да си помислят защо все пак не са му харесали.
Neka pogovorim za donstoinstvo i to neka da e majkoto....Ako im e tolkova skapo i si go stadqt zasto go razdavat na vsqka sre6tnata otkade edna jena moje da bade sigyrna 4e maja sre6ty neq pokazal i 4e s udovolstvie ste q opravi 4e go vludqva samo po na4ina po koito se usmixva ili se dviji ili prosto go gleda , ta tazi sastata jena ot kade moje da znae 4e toi ne si zavira s izvinenie majkoto donstoinstvo i na drygi mn po nepriqtni mesta i 4e ne se predlaga na vsqka........I drygo ne mislq 4e e golqm kompliment da ti kajat " E ama okolo tebe mnogo maje se vartqt "...Zasto li zastoto to4no togava bix se po4ystvala malko ili mnogo kato kyrva zastoto za da se vartqt tolkova zna4i ima pri4ina.....A tq moje bi e darjanie obleklo....i na posledno mqsto se se6tame 4e sme sexapilni makar no ne i prosta4ki s neybozdano darjanie i izrqzani dre6ki......
Цитат
Виждал съм жени, които могат да накарат свещеник да вкара един ритник в олтаря и да захвърли расото заради тях... докато не си отворят устата за да кажат нещо...! Един, единствен път си пренебрегнах принципите и легнах с подобно „нещо”. И...? Дори не можах да свърша?
Taka e piligrim i ste ti kaja zasto zastoto pove4eto ot tezi "elitni" jeni za koito i ti i cdman govorite tolkova sa ne4istoplatni i nepodarjani kolkoto i zle da zvy4i. Ponqkoi pat 4e ne se zabelqzva e ne zastoto tq ne e a zaradi golqmoto majko donstoinstvo koeto ne prostava ......Samo fakta 4e tq e iz4ykala poluvainta grad me kara da otida da se izkapq oste vednaj dnes.....
Цитат
Едно от качествата на които държа е „no games”.
Ti darji6 no dali vseki kato teb koito darji na tova ka4estvo ne go izpolzva v svoq ekipaj....
Цитат
А заради нея се бях катерил по външната страна на блока до третия етаж с риск да си строша главата..
Ako sega te nakaratd a napravi6 nesty takova edva li bi go napravil i drygoto edva li togava si go napravil samo zaradi ediniq seks koito si ni e v prirodata kakto vsi4ki znaem no az mislq 4e e imalo nesty drygo kakvo ste kaje6 piligrim?
Цитат
Въпрос: "Защо жените се делят на блондинки, брюнетки и червенокоси?" Отговор: "Защото друга класификация е просто невъзможна!!!"
Ne 4e e nevazmojna ami e po pla6e6sta za majkoto samo4ystvie. Sega v glavata mi izplyvaxa drygi misli no ste gi zapaq za sega za sebe si da vidim koi kak go e razbral i sled tova ste komentiram! :)

piligrim

• Member
  • *
    • Профил
« Отговор #81 -: февруари 01, 2008, 11:35:26 pm »
Моля, моля! Аз за елитни таковата нищо не съм казвал! :o Тази „с парцала” хич не беше елитна, а и не беше „ощастливила” половината град! Просто ума и беше обратно пропорционален на красотата. Хм! Сега като се замисля май не беше и чак толкова хубава... Ама те свещениците имат един вкууус... Ако попрочетеш малко между редовете, може би ще видиш нещата от малко по-различен ъгъл... Катеренето до третия етаж си беше точно за секс!!! :oops: А сега и да ме карат... няма да мога! Па дори и Lady да ме чака горе... Е! За Lady може и да додрапам, ма за друга!? Не!!! (Мислехте си, че ще кажа Анджелина Джоли... :wink: А? А..? Да! Ама НЕ! Анджелинка – на опашката. То не, че има опашка де. Иначе щяха да ми викат Брад Пит, а не piligrim… Ма що да не си помечтае човек? Пък и що да му завиждам на човека? Е те той, точно знае какво е да те гледат като парче „Кобе”...) И не си мисли, че ги пиша тия работи защото и Lady чете форума. Тя знае тези истории и дори е виждала героините им (а някои от тях познава). А за мъжкото самочувствие хич и не се кахъри. Тази вечер гледах по новините някакви умници дето измислили как жена да забременява от жена? :shock: Обаче силно се съмнявам, че ще е толкова приятно да ти „надуят корема” със спринцовка... :wink: Де да знам! Някой ден може и да успеете да ни изтриете от лицето на Вселената... Ма то всеки случайно оцелял мъж, който е гледал пиесата „Жени говорят за жени” ще предпочете сам да си пререже гръцмуля! Да не си мислиш, че след като един велик наш представител – Данте – не ги е споменал, нашего брата не знае, кои са другите кръгове на Ада? След десетия искам да кажа... :twisted: Лека нощ! P.S. Впрочем много обичам да чета подписите! Казват ми някои неща... Чакай да преведа твоя, че и другите да му се насладят: „На нещастия ни обричат обстоятелствата. На любов се обричаме сами...!” Хм! Я пак си помисли... Дали е точно така?

empress

• Member
  • *
  • Публикации: 361
    • Профил
« Отговор #82 -: февруари 02, 2008, 04:29:53 am »
Докато се накумя да си свърша работата, за да се включа по темата, той Piligrim вече казал всичко необходимо. :D Много ми хареса каква сполучлива точка сложи два поста по-горе, ама пусто, пренебрегнали са му я! :D Devillkata, както вече бе отбелязано, все се оказваме в началото на дискусията. Поне да го направим подобаващо:
Цитат
Ако някой иска да заеме мнение и да каже нещо което би ме провокирало да променя държанието си към дръгия пол ... ще се радвам да го чуя.....
N на брой поста по-късно четем:
Цитат
Ta naistina jivei si jivota tarsi i ne se otkazvai pak kakvoto pisano tova ste stane.....
Хм... Миличка, ти не искаш ни съвет, ни провокация, ни нищо! Ти искаш някой да те потупа по рамото за рядко високия ти морал. Сигурно си очаквала дружно да си поплюем по малоумните маниакални пръчове. Е, Kori те подкрепи. И? По-добре ли ти е? Къде ти е файдата, че някой е подкрепил доказано неработещия ти модел? По-щастлива стана ли? Станала си! Трънки! Аз също дълго вехнах в очакване на Годо, казах го вече. Срам ме е дори в анонимна среда да кажа колко време го чаках пустия му принц. И също като теб наричах това изтезание "висок морал" и "принципност". Щото уж, нали, егати колко хора са страдали в името на принципите и разните си там високи идеали! Достойно е някак си. И доста по-удобно. Иначе трябваше да го нарека "страх", пък аз съм не'ква силна жена-а-а-а! Защо не си силна, а страхлива ли? Защото "силата ти" при запознанство и първа среща всъщност не е твоя. Дава ти я мъжът, осмелил се да припари до теб. Той ти дава и хляба, и ножа, дава ти КОНТРОЛ, оставя се в твои ръце. Кеф ти да го нариташ като псе и да му скършиш фасона, кеф ти да го "коронясаш" за нощта или до живот. Ваша воля, мадам! А бонбончето на контрола е много сладко. Ухае на власт, на сигурност... И тук идва страхът - ако си легна с него, балансът вече е в негова полза. Сега той може да ме нарита като псе, като не ми се обади повече. Сега той може да ми направи психиката на салата, като ме обърне с хастара навън пред приятелите си. Що да си давам бонбончето? Същият този страх ти стоварва допълнителна дилема: секс или сигурност. Пълна трагедия! И тук вече арбитър е истинската, твоята си, личната сила. Тогава става ясно имаш ли я, нямаш ли я. Когато решиш как да постъпиш с просналия се в краката ти господин. И как да балансираш между "високите си принципи" и простосмъртните си женски нужди. По моите критерии една жена минава за силна (в това отношение), когато прави разлика между нуждите от секс и сигурност, и успява да ги обслужва еднакво добре. С един и същ мъж - така и баба знае. Дай да те видим в отсъствието на такъв! Спомням си едни думи... Не знам вече къде съм ги чела: "Майка ми цял живот се оплакваше, че я приемат като сексуален обект. Един ден я заварих обляна в сълзи - вече никой я приемаше като сексуален обект." Помни ми думата, миличка, един ден ще разбереш, че "да ти искат" е комплимент и си заслужава (поне на ум) да благодариш за него. Дори да е направен по най-просташкия начин. Не всеки е Бодлер. Мъжете не обичат да губят контрол и когато преценят, че заради теб си заслужава да рискуват, това никога не може да бъде повод за обида. Разбери ме правилно, не оправдавам наглите келеши. Просто ти давам на заем една по-здравословна гледна точка към тези травмиращи за теб ситуации. Замени мисълта "и тоя иска да ме чука!" с по-удобна такава: "Още един мъж ме желае." Позволи си да виждаш "тъпите е...ливи копелета" като симпатични същества, които също като теб се опитват да задоволяват някакви нужди. Известно е, че приемаме ситуациите според етикета, който им даваме. Като не можеш да смениш ситуациите, смени етикетите, за бога! Тогава ще ти е по-лесно да простиш на мъжете малките им слабости и ще се учудиш колко лесно те ще прощават твоите. При всички случаи обаче ти ще се чувстваш по-добре. А и като спреш да гледаш на тях през филтъра на обидата, ще можеш на бистра глава да решаваш какво искаш и как да го постигаш.
Или извади тръна, или не се оплаквай, че ти боцка.

Kori

• Member
  • *
  • Публикации: 121
    • Профил
« Отговор #83 -: февруари 02, 2008, 03:43:05 pm »
Между другото, CDman ...много красива история....Толкова пламенно и образно написана....Определено трябва да пробваш да напишеш мемоари :) Имаш талант, пък виждам и че имаш какво да разкажеш! Харесва ми посланието, "да се обичаме и съблазняваме без думи"! Piligrim, защо това да са Games...Ти защо се мислиш, че на мен ще ми е приятно да изгубя някой мъж заради това...Защо си решил, че го правя нарочно...Това е просто реакция, аз не искам да реагирам така, опитвала съм се да го прикривам, но мъжете го виждат...просто не съм готова на всичко...и не мисля, че трябва да бъда. Ще ти обясня механизма на тази реакция...подобен е на това което описва CDman:
Цитат
Няма много мъже, които да останат спокойни ако някоя мацка им изтърси “Айде да се чукаме”. Естествената реакция наистина е да се отдръпнеш и да се замислиш дали пък това не води до някакви други не до там приятни последствия.
Това се случва горе долу и в моята глава, не е нарочно, просто ми се вижда много директно и изгубвам сексуален интерес в този момент, защото съм в шок...чувствам,че ме изнудват и чувствам, че евентуален отказ би бил фатален...някак звучи като - " Не съм готов да дам, ако не ми дадеш всичко и сега...ако ти първа не дадеш....Ако откажеш, ще съм убеден, че не си заслужава...и ,че явно не ме харесваш...докажи ми че всичко, което съм казал и направил тази вечер е било супер и аз съм невероятен." Звучи точно като неувереност..., като някой който отчаяно търси потвърждние за себе си...за своята привлекателност и ако не го получи реагира като малко дете. Това го казвам за мъжете, които търсят връзка и оплескват нещата по този начин и се чувстват отблъснати и обидени от подобна женска реакция...Та вие още от първата вечер показвате колко сте неуверени, излизате пред жената с този лозунг!!!! Пак повтарям: Когато реагирам така, мъжа продължава да ми харесва не по-малко от преди и ми е много приятно, че иска от мен това, но ако може и да почака да асимилирам информацията и да помисля над нещата, за да се разсеят първичните задръжки, ще получи всичко от мен! За целта може би този мъж трябва да е много уверен в себе си и своята привлекателност, за да не изпадне в дупка, докато ме чака и да не започне да се съмнява, че не е достатъчно добър.Просто ако мъжете вярваха повече в себе си, това чакане нямаше да е толкова страшно.Но и ти сам казваш, че си чакал Lady, защото тя явно е била много важна за теб.Това не са Games, това е реакция, която обаче много точно оценява кой какво търси от теб и на какво е готов, за да го има, съответно и колко те цени...Ето, онази мацка която си зарязал, защото се е направила на недостъпна, еми повече от ясно е, че си искал само секс, а щом две години ти е пращала поздрави, значи е имала по-сериозни намерения и те е харесвала повече от момче за една нощ... По отношение на онази, която е лежала гола в леглото и ти е казала директно...незнам, това вече е откровенно предизвикателство, няма games тука...Малко повече сензитивност за сигналите на жената и всичко си идва на мястото.Ако една жена си съблrча нещо пред теб и те кара да я пипаш....няма съмнение, ИСКА ГО! Дори да не казва нищо...определоно го иска...или иска да я натиснеш.... Като заключение....Все си мисля, колко ли прекрасни щяха да е са взаимоотношенията между хората, ако в секса нещата ставаха без думи.Това е, което в същност се опитвам да кажа...никой да не пита директно за нищо, никой да не мърмори, ако не го получи, просто емоции, чувства и нещата някак ще станат от самосебе си. Любовта има нужда от търпение и време...пък била та дори за една нощ...Бих си легнала с някой на първа среща, ако преди това сме се познавали като приятели и този човек е стигнал по някакъв начин до мен, като приятел и без думи мине границата...може би.Но такива взаимоотношения като на пазара, аз имам толкова, ти какво даваш за това...много пошло!И всичко идва от това нетърпение....За къде са се разбързали всички, бе!?Хубавите неща стават бавно, иска се сила на духа и увереност в себе си. Все пак Devillka, пак ти казвам, ТЪРСИ! Има сайтове за запознанства...В нашето съвремие това стана начина за намиране на половинка...Не се отчайвай и не се отказвай, слушай какво ти казва вътрешния глас.И да знаеш, че ако не се получават нещата....просто не търсиш достатъчно!Ако търсиш достатъчно и пак не стават, потърси и причините в себе си...какво те стопира, какво би могла да промениш.Опитай се да вземеш по малко то всеки всеки съвет тук. Убедена съм ,че за всеки човек си има определен тип половинки, с които бе се разбирал по-добре от други...Така, че напиши на един лист какво искаш, защото това ще реши половината от проблема ти и действай.Конкретно за секса...ще ти препоръчам да търсиш мъж, който ти прави сексуални намеци, но може да бъде и търпелив...Ако не ти прави сексуални намеци и не му стиска да те пипне, значи има някакъв проблем...и не го прави за да ти запази честта, така че внимавай.Влез в някой сайт и набележи няколко мъже с които да отидеш на среща, просто така за разнообразие, по време на срещата така или иначе ще стане ясно дали се харесвате или не....Ти решаваш, какво искаш, какво можеш да дадеш, какво иска другия...Просто не стой в пасивна позиция.Успех!
??? ? ??? ?? ???? ??? ?? ????????? ?? ?????????.?? ????? ? ??? ??? ? ???? ????????? ??? ???????????? - ??????????.?? ?? ????????? ????? ??????? ? ?? ????? ?????????,?? ????? ??????? ? ??? ?????, ??? ????? ????? ????????? ? ??? ????????.

devillkata

• Member
  • *
    • Профил
« Отговор #84 -: февруари 02, 2008, 10:03:34 pm »
Moje da sam malko razxvarlqna v mislite si dnes no sam bolna. Mislex da ne pi6a no empress me o4arova i re6ix da napi6a nesty.
Цитат
Когато решиш как да постъпиш с просналия се в краката ти господин. И как да балансираш между "високите си принципи" и простосмъртните си женски нужди. По моите критерии една жена минава за силна (в това отношение), когато прави разлика между нуждите от секс и сигурност, и успява да ги обслужва еднакво добре. С един и същ мъж - така и баба знае. Дай да те видим в отсъствието на такъв!
Abe prosnaliq se maj v krakata ti ami aide zaradi vseki takaf da ne ni puka s koi go praime kade go praime i zasto go praime. Az ne sam na sastoto mnenie i ne sam tarsila podkrepa na dymite si ot drygi xora zastoto znam 4e ne sam edinstvenata koqto e na tova mnenie. Nyjdite ot seks i sigyrnost ste kaja edno za tqx edna jena nemoje da bade ocenena samo po seksa i nemoje da se smqta za silna edinstveno ot tova. Seks neka da pogovorim za seks. Kakvo e seksa seksa za vseki e razli4no ponqtie i vseki go vazpriema po razli4en na4in. Sksa s partnior osobeno kam koito ima6 4ystva e mn po gotin i dostavq pano udovolstvie daje i ako e samo zadovolenie po nqkakaf dryg na4in koito nqma da opisvam(v smisal tova koeto mi se sy4i). Sigyrnost za kakva sigyrnost govorim zastoto ima razli4ni vidove. Kato naprimer sigyrnost otno6enie na rabota, realni jiteiski nyjdi, ili sigyrnost da ima6 dom, semeistvo na koeto da raz4ita6 koeto da e zad garba ti, ili sigyrnost po otno6enie na maja da izpovqda6 sebe si i da znae6 4e vinagi moje da g napravi6 pred nego i sled tova da imate valnyvast seks, ili sigyrnost kato naprimer da si legne6 s parviq sre6tnat i sled tova da se moli6 da ne e zarazen s nesty i da ti go e lepnal.
Цитат
Позволи си да виждаш "тъпите е...ливи копелета" като симпатични същества, които също като теб се опитват да задоволяват някакви нужди.
ste ti kaja 4e ne vinagi se polu4ava i ste ti dam primer zasto....Predi edna sedmica bexme navan s priqteli i be6e kupon v diskotekata palna se razbixme ot tanci i postoqnno se poqvqva nqkoi koito te jele nqma problem tancite sa si tanci no izvednaj se poqvqva nekoi si maj koito re6ava 4e nemoje da tancyva nikoi dryg osven s teb. I kakvo stava toi e ybeden 4e ti si momi4eto s koeto ste tancyva cqla ve4er ti my otkazva6 tanca poradi pulsirastite ti kraka i umorata iska6 nekolko minuti po4ivka na bara i si v priqtna kmpaniq. No toi ne priema ne za otgovor i te zadarpva na dancinga stiska te silny za rakata vse edno si nekakaf predmet i my prinadleji6 zastoto toi taka e pojelal ti se darpa6 no toi ne te puska varti te okolo sebe si no ne puska rakata ti i ti si bezsilna da se bori6 s nego zastoto toi ima pove4e fizi4eska sila ot teb. Ne mislq 4e tva moje da me nakara da si mislq " o tozi pi4 me jelae kolko gotino..." I povqrvai mi mnogo sa tezi kato nego vapros na sabitiq.
Цитат
А за мъжкото самочувствие хич и не се кахъри. Тази вечер гледах по новините някакви умници дето измислили как жена да забременява от жена?
Piligrim tova e otvratitelno. :shock: :shock: :shock:
Цитат
„На нещастия ни обричат обстоятелствата. На любов се обричаме сами...!” Хм! Я пак си помисли... Дали е точно така?
Tova go pro4etox nekade v internet ve4e ne pomnq i az kade parvona4alo se pozamislix kakvo li ste iskat da kajat s tova no sled tova otdoly pro4etox nesty mn interesno koeto moje bi mi pomogna da asimiliram kakvo vsastnost sa kazali xorata s tova izre4enie i za mnogo drygi nesta se pozamislix. Ta pro4etox az 4e nqkoi si izvesten filosof bil kazal "Nqm nestastni ili stastlivi xora, ima samo xora koito si mislqt 4e sa nesastni ili staslivi!" I se xvarlix v orkestara kakto my se kazva i otdoly nekakaf yj u4en pi6e otnosno xorata i mislite. Ta toi kaza nesty ot sorta na 4e misalta na 4ovek nikoga ne spira. Mozaka e taka napraven 4e da funkcionira 24 4asa v denonostieto daje i kogato spim nie pak mislim i tova ne moje da bade izklu4eno. Ta toi kaza 4e vsi4ko se provokira ot misalta na xorata i 4e samo tq moje da napravi ot edin stastliv 4ovek nestasten ili obratnoto. Koeto kato se zamislq moje i da e verno zastoto ina4e kak ste se obesnqt vsi4kite neprekasnati jenski depresii :) Ta zatova mi xaresa tazi fraza i re6ix da q izpolzvam kato podpis. Mislq 4e e dosta interesna i mislq 4e i var6i rabota do nqkade. Pone na men mi svar6i :)

piligrim

• Member
  • *
    • Профил
« Отговор #85 -: февруари 03, 2008, 09:04:12 am »
devillkata
Цитат
Piligrim tova e otvratitelno.
Да бе! Взимат стволови клетки от гръбнака. Правят ги на изкуствени сперматозоиди. И... "боц" в яйцеклетката. Той Крайтън отдавна удари камбаната - ама кой да го слуша...?!
Цитат
Това го прочетох някъде в интернет вече не помня и аз къде първоначално се позамислих какво ли ще искат да кажат с това но след това отдолу прочетох нещо мн. интересно което може би ми помогна да асимилирам какво всъщност са казали хората с това изречение и за много други неща се позамислих. Та прочетох аз че някои си известен философ бил казал "Ням нещастни или щастливи хора, има само хора които си мислят че са нещастни или щастливи!" И се хвърлих в оркестъра както му се казва и отдолу някакъв уж учен пише относно хората и мислите. Та той каза нещо от сорта на че мисълта на човек никога не спира. Мозъка е така направен че да функционира 24 часа в денонощието даже и когато спим ние пак мислим и това не може да бъде изключено. Та той каза че всичко се провокира от мисълта на хората и че само тя може да направи от един щастлив човек нещастен или обратното. Което като се замисля може и да е вярно защото иначе как ще се обяснят всичките непрекъснати женски депресии Та затова ми хареса тази фраза и реших да я използвам като подпис. Мисля че е доста интересна и мисля че и върши работа до някъде. Поне на мен ми свърши
Моля те! Не се притеснявай! То и аз като прочетох псевдо - философиите, които са те докарали до избора на подписа ти, се почувствах доста объркан. Дори отражението ми в монитора взе да изглежда леко ингьозесто при опита ми за декодиране - та ходих да си наплискам очите с вода. :? Но и кой да предположи, че обяснението за женските депресии се крие във факта, че мозъците ни работят по 24 часа в денонощието? :shock: Радвам се, че ти помогнах да прогледнеш (я как хубаво си се ококорила :shock: :shock: :shock: )! :wink: Аз лично избрах подписа си от реплика в последния филм за Спайдърмен. Филмът е безкрайно посредствен, но явно си е заслужавало да го изгледам дори само заради тези няколко думи! Диамантите обикновено се вадят от калта. Но за да ги откриеш е нужно да бръкнеш в нея със собствените си "ръце"... piligrim

devillkata

• Member
  • *
    • Профил
« Отговор #86 -: февруари 04, 2008, 04:58:28 pm »
Piligrim tova s kletkite i izkystvenite spermatozoidi......uhhhh....ama tova e ujasno. Po taq logika ostava samo da izmislqt kak i majete da zapo4nat da si rajdat da savsem da se razdelim na grypi4ki polovete....Slava bogy ne si padam po jeni vse oste ama znae li 4ovek teq novite texnologii do kade ste dovedat :evil: Otnosno podpisite tvoq mi dopadna oste parviq pat kogato go vidqx be6ii kogato ti prevede teksta mi na cdman za da moje da zaeme mnenie togava se po4ydix "e i kvo kat sam go napisala..." Nemojax da sxvana zamisala na rabotata togava no podpisa ti go pro4etox nekolko pati i daje po edno vreme si mislix dali tova naistina ne e li4na borba vatre v men abe bqx i vse oste sam dosta obarkana..........A otnosno moq podpis i "y4enite" 4eta ponqkoi pat ako nesty mi xvane okoto kato izkazvane na u4eni i razni filosofi raztalkyvane na misli nqkak si vle4e me ......Ili prosto mneniq i moga da kaja 4e tova koeto sam zapomnila do nqkade mi e i svar6ilo rabota ama nali znae6 koga na men koga na nqkoi dryg....Mislq 4e stignax do problema si i do re6enieto si "uj". Razbrax 4e vremeto za sebe si e mnogo po cenno i trqbva da se otarva ot ve4niq navik priqtelite mi da sa na parvi redici.......I znae6 4e vsi4ko zapo4va ot nqkade az se nastroix da dam edna kra4ka napred na tova moe na4alo ot kadeto se po4na vsi4ko i da vidim nakade ste potragne zastoto mislq 4e razbrax koe me provokira ...........I vse pak blagodarq za savetite na vsi4ki i za vzemaneto na y4astie o4akvam oste dosta mneniq saveti i sporove ste mi bade intrigyvasto i poy4itelno :) :P

Missi

• Member
  • *
  • Публикации: 266
    • Профил
« Отговор #87 -: февруари 05, 2008, 09:35:13 am »
Еmpress, много ми хареса твоят коментар! Мисля, че успя да обединиш причините за дускусията тук и да ги разгледаш една по една със съответните им най-вероятни източници. Piligrim и cdman многократно и по различен начин повториха тезите си, като ги разширахи и доразвиха. Същото направиха и Kori и devilkata. И аз след като изчетох всичко, стигам до извода, че очевидно говорим за едно и също, но от "двете страни на Луната", та ни се струват толкова различни тезите! Очевидно не може да се каже, че човек (бил той мъж или жена) трябва да си ляга с всеки срещнат само защото си е поискал; но също толкова лишено от логика е да се отказваме от желанията си заради някакви криворазбрани принципи. Защо криворазбрани?!? Всяка мисъл, която ни кара да не се чувстваме добре е в наш ущърб и не ни носи ползи. Ако желая някого, но му откажа само защото ме е страх че той ще си помисли лоши неща за мен, или че мога да се влюбя и пр. вече изредени причини, то ще си тръгна с неприятно чувтво заради пренебрегването на собственото си желание и с още повече въпроси в главата дали постъпвам правилно. Но ако съм наясно със собствените си ценности и те ме правят щастлива във всеки един момент, няма да имам причина да бягам от желанията си. Естествено че всичко си зависи от момента, от човека, от обстоятелствата... Не може да има общо "правило". Всичко е въпрос на лична преценка. Важното е тази наша лична преценка да ни прави щастливи, да ни удовлетворява напълно, а не да бъде едното за сметка на другото - спазени принципи, но лична неудовлетворентост, или пък пристъпени принципи и след това самообвинения, терзания, въпроси... Никому не е нужно това страдане, най-малко на този, който го изпитва... Радвам се, че devilkata е стигнала до някои отговори сама за себе си и има нов път, по който да върви :) Успех!

CDman

• Member
  • *
  • Публикации: 1148
    • Профил
..........
« Отговор #88 -: февруари 05, 2008, 05:11:15 pm »
Първо да понапиша някакви цитати ( да не се цепя от колектива все пак ) Цитат МИССИ: "Да пием за жените, които знаят кога, на кого и колко!" - Ако ще пием за тези жени ще си останем трезвеници ..... поне аз. Цитат КОРИ: Между другото, CDman ...много красива история....Толкова пламенно и образно написана....Определено трябва да пробваш да напишеш мемоари. Имаш талант, пък виждам и че имаш какво да разкажеш! - Ще споделя защо не искам да ставам писател, но за да не раводнявам дискусията с ненужни бръщолевения няма да е сега и тук - иначе обещавам. Доколкото за това как съм описал случката. Нямам власт над начина по който запомням нещата. Помня всичко, което ми се случва за първи път. Ако този път е и единствен все едно е станало вчера. Понякога съм благодарен на паметта си, че пази подробности защото през цялото си следване ме скъсаха само на 1 изпит. Повечето изпити ги вземах поради факта, че в точния момент си спомнях някаква подробност, която ми помагаше да изкарам изпита. В много моменти се мразя заради тази моя особеност защото помня и неща, които искам да забравя. Нямам обяснение, но съм свикнал с това. Ако искате мога да ви разкажа и за някоя бройка, но няма да е толкова пламенно и страстно защото и преживяването не е било такова. За тази връзка пазя един от най-живите спомени, което е причина и да я описвам така. Стига с обясненията. Към Емпресс: - Радвам се като чета смислени постове. Последния ти пост е много смислен и съдържателен. Винаги съм се страхувал, че ако все пак дойдат извънземни и решат да отвлекат някой индивид за да решат дали си струва да имат контакти с нашата планета може да стане издънка и да отвлекат нЕкоя заблудена женица. Тогава може би ще решат, че на Земята няма разумен живот и ще ни оставят в невидение за съществуването си. Мечтая си обаче да отвлекат господин Сакскобурготски. Като им извади един нотариален акт, че половината им планета е негова ще видят те звезди посред космоса. Но това са мечти все пак. Поздравления за поста още веднъж. Сега към Девилка: Уважаема Девилка. Прочети първия ред от поста .... Ето го ! ........ Dear Tarsetta! .... Да ! Обърнах се към Тарсетта. Защо ли ? В последния момент реших да сменя името с ясното съзнание, че още първия ред от поста ти ще е : Cdman – объркал си се нещо – аз те питах , не Тарсетта. Нищо подобно. Не съм правил подобно нещо откакто тествах дали терапевтите четат всичко или само главните постове. И тогава си помислих “ А бе аланкоолу ! Там са професионалисти. Кой ще ти се върже бе !” ама се обадиха хората , което ме накара да повярвам на форума и да стана редовен член (за ужас на нЕкои Ора). Сега също съм наясно с нещо, което беше и целта ми. Това, което исках да ти докажа е, че не си единствената жена. Говорейки на друга с може би подобна съдба ( в случая не е така ) не значи, че всичко казано за нея важи и за теб и обратното. Може да си единствена на мама и татко, но иначе не си. Свикнал съм останалите юзерки да се правят на засегнати по принцип и да цитират и коментират фрази неадресирани към тях, но това беше изпит за теб, който ти не издържа. Знам какво ще кажеш “ Аз видях , но си помислих .... “ – приемам го за извинение, но урока си остава. Запомни само едно нещо – не си единствената. Повечето жени се държат с мъжете така все едно са единствените жени на света и каквото и да правят мъжете все ще се връщат при тях, ще ги ухажват, ще ги харесват. Няма такова нещо. Ако няма алтернатива на интернет (за сега) то за жените ..... Както и да е. Няма да ти давам съвети – както и другите участнички забелязаха ти си търсиш оправдание, а не съвет. Стига ми, че успях да ти дам урока, кото исках да ти дам. Ако подхождаш към мъжете не като монопол, а като бореща се с конкуренцията фирма ще имаш много по-качествени ‘клиенти’. Ако и така казано посланието ми не стигне до теб не знам как иначе да ти го кажа. Просто ще почакам да пораснеш и сама да се увериш в някои неща.
Вие получавате онова, за което мислите, все едно дали го желаете, или не.
Затова внимавайте за какво мислите.
Уейн Дайър, "Вдъхновението"

devillkata

• Member
  • *
    • Профил
« Отговор #89 -: февруари 14, 2008, 05:50:57 am »
Yfff nai nakraq pone ozdravqx......Dnes re6ix da ne pi6a nisty po temata makar4e imax jeanie i re6ix da kaja na vsi4ki koito praznyvat praznika na vlubenite 4estit Sveti Valentin obi4aite se, i nai ve4e da obi4ate ludo i da vi obi4at ludo :)