Автор Тема: Lubov ili......A moje bi oste nesto....  (Прочетена 26029 пъти)

devillkata

• Member
  • *
  • Публикации: 60
    • Профил
Lubov ili......A moje bi oste nesto....
« -: януари 21, 2008, 07:41:12 am »
Zdrveite, az sam nov potrebitel vav foruma i 4etox dosta i mislix dosta predi da se re6a da napi6a tova koeto me tormozi a moje bi ne samo men a i obkrajenieto mi :?: .....Ot dosta dalgo vreme sam sama...nqmam priqtel i predi si mislex 4e e zastoto majete sa "ednakvi"...sega si mislq 4e problema e v men zastoto moje bi zaradi stari vrazki ne sam sigyrna v sebe si...Izvednaj mnenieto mi se promeni poradi fakta 4e izvednaj sre6tnax nqkolko 4oveka koito da me zaintrigyvat i vsi4ko varve6e kato po plan vse edno sam go obmislqla odavna no....Vinagi sam pravila razlika mejdy seksa i lubovta. Znam 4e ne sam edinstvenata osobeno ako se pozova na obkrajenieto mi no ne mislq 4e palnata neyverenost vodi do dobri razvrazki. Ta problema e takaf 4e az sam tip 4ovek koito rqdko ste se vpusne v afera bez da poznava 4oveka... :roll: Na tozi etap ot jivota mi kogato izvednaj mi se stovarixa mnogo nesta za koito da mislq i da se grija vijdaneto mi se promeni...moga da kaja 4e stanax po seriozna i iskam nesty po seriozno no mom4etata koito srestam si iskat sex oste na parvoto zapoznavane koeto me kara da mislq 4e tova koeto iskam nqma da go polu4a eto zasto se otdrapvam i te go ysestat dokato ne se skriq v 4erypkata i ne stoq tam dokato mom4eto ne re6i da zabravi za men.... :cry: Mislq 4e razbiram donqkade gre6kata si i kakvo trqbva da promenq v sebe si no vse ne yspqvam...sega srestnax straxoten 4ovek no i toi kakto vsi4ki ostanali se opita da me "iz4uka" kakto az si mislq.....ili da zapo4ne vrazka kakto moje bi toi iska6e da izglejda :? ......skonfuzna situaciq i za dvama ni i nakraq az otnovo se otdrapnax i toi ne razbra kakvo stana i taka go otblasnax no problema e 4e toi mi ulovi mislite i sega se pitam zasto ne probvax moje6e da izlezne nesty xybavo....Ne me e strax ot sexa i ne sam imala takova 4ystvo nikoga no az darja na mnogo drygi nesta osven na sexa...Vsi4ko tova me podtiska po nqkakaf na4in i me kara da si mislq 4e moje bi nqma da namerq podxodqst 4ovek koito da me razbere zastoto nikoi ne me e razbral dosega....Mislq 4e vsi4ko tova se e porodilo ot stara vrazka koqto nqma da opisvam no znam 4e tq ostavi dalboki sledi vav men i sega ima samo ottenaci koito otblaskvat xorata okolo men.....Ako nqkoi iska da zaeme mnenie i da kaje nesty koeto bi me provokiralo da promenq darjanieto si kam drygiq pol i da zagybq misal za samnenie i ve4no blasknae v mislite ste se radvam da go 4yq.....Be6e mi adski kofti 4e go napisax......no mislq 4e vseki ima nekakaf problem koito ima nujda da spodeli i da polu4i nekakva podkrepa i e po lesno da go kaje6 tam kadeto nikoi ne te razpoznava.... :!:

Missi

• Member
  • *
  • Публикации: 266
    • Профил
« Отговор #1 -: януари 21, 2008, 09:26:29 am »
Самата ти казваш, че ти липсва самочувствие и това се вижда от начина, по който пишеш и от начина, по който действаш (отдръпването). Има много начини човек да си "набави" самочувствие и според мен е добре да започнеш да работиш в тази посока. Другото, което можеш да направиш е да промениш разбирането (страха си), че всички момчета/мъже са еднакви и искат само секс. Това ти разбиране (страх) в момента привлича около теб именно такива хора. Но ако започнеш да рабитиш за самочувствието си, ще имаш силата и самоувереността да обясниш на човека срещу теб, който има глупостта да си поиска на първата среща, че търсиш сериозна връзка, а не бройка. Има много момчета, които се заблуждават, че ако не си поискат на първата среща, ще ги вземат за задръстени или нещо подобно. Ако поработиш над самочувствието си, ще знаеш че си нещо много повече от една "дупка" и хич няма да те интересува как някой недорасъл (емоционално) хлапак възприема това. Ще бъде негов проблем, не твой! Една жена със самочувствие привлича много повече стойностни мъже и наистина има избор! Не го забравяй!

piligrim

• Member
  • *
  • Публикации: 207
    • Профил
« Отговор #2 -: януари 21, 2008, 09:31:03 am »
devillkata искаше да каже... Здрвейте, аз съм нов потребител във форума и четоx доста и мислиx доста преди да се реша да напиша това което ме тормози а може би не само мен а и обкръжението ми :?: .....От доста далго време сам сама...нямам приятел и преди си мислеx че е защото мъжете са "еднакви"...сега си мисля че проблема е в мен защото може би заради стари вразки не сам сигурна в себе си...Изведнъж мнението ми се промени поради факта че изведнъж срещнаx няколко човека които да ме заинтригуват и всичко вървеше като по план все едно съм го обмисляла одавна но....Винаги сам правила разлика между секса и любовта. Знам че не сам единствената особено ако се позова на обкръжението ми но не мисля че пълната неувереност води до добри развръзки. Та проблема е такъв че аз съм тип човек който рядко ще се впусне в афера без да познава човека :roll: ... На този етап от живота ми когато изведнъж ми се стовариxа много неща за които да мисля и да се грижа виждането ми се промени...мога да кажа че станаx по сериозна и искам нещо по сериозно но момчетата които срещам си искат секс още на първото запознаване което ме кара да мисля че това което искам няма да го получа ето защо се отдръпвам и те го усещат докато не се скрия в черупката и не стоя там докато момчето не реши да забрави за мен.... Мисля че разбирам донякъде грешката си и какво трябва да променя в себе си но все не успявам...сега срещнаx страxотен човек но и той както всички останали се опита да ме "изчука" както аз си мисля.....или да започне връзка както може би той искаше да изглежда :? ......сконфузна ситуация и за двама ни и накрая аз отново се отдръпнаx и той не разбра какво стана и така го отблъснаx но проблема е че той ми улови мислите и сега се питам защо не пробваx можеше да излезне нещо xубаво....Не ме е страx от секса и не сам имала такова чуство никога но аз даржа на много други неща освен на секса...Всичко това ме подтиска по някакъв начин и ме кара да си мисля че може би няма да намеря подxодящ човек който да ме разбере защото никой не ме е разбрал досега....Мисля че всичко това се е породило от стара връзка която няма да описвам но знам че тя остави дълбоки следи във мен и сега има само оттенъци които отблъскват xората около мен :cry: .....Ако някой иска да заеме мнение и да каже нещо което би ме провокирало да променя държанието си към дръгия пол и да загъбя мисъл за съмнение и вечно блъскане в мислите ще се радвам да го чуя.....Беше ми адски кофти че го написаx......но мисля че всеки има някакъв проблем който има нужда да сподели и да получи някаква подкрепа и е по лесно да го кажеш там където никой не те разпознава....
Срещу каквото и да се изправим, каквито и битки да водим в самите нас, винаги имаме избор. Нашите избори определят кои сме. И винаги можем да изберем правилната постъпка.

etherapy

• Global Moderator
  • Member
  • Публикации: 1323
    • Профил
    • Ел. поща
Отговор.
« Отговор #3 -: януари 21, 2008, 12:43:08 pm »
Здравейте devillkata! Начинът, по който тук сте представила проблема си, не е случаен. Тук има презастраховане, уговаряне, плахост.. Най-вероятно това е и типа себепредставяне, което реализирате напоследък, когато стане "по-напечено" с мъжете. Другото, което се забелязва е наличието само на двупосочност във вариантите по отношение на комуникирането с момчетата. Някак си или стабилна връзка (приоритета), или бягство от секса, щом е само секс. Да това е право на личен избор, що се отнася конкретно до сексуалните контакти, но варианта: "отдръпвам се, докато момчето реши да забрави за мен", не предполага опознаване на възможностите и пристъпване към по-гъвкаво и многовариативно поведение. Тук изникват въпросите: какъв тип предложения точно получвате, как им отказвате, има ли възможност да отклоните предложение, за сметка на друга съвместна активност, която да Ви позволи да опознаете момчето, а не непременно да се стигне до забрава..? Ако няма подобни варианти, как бихте могла да разберете дали момчето е склонно да пристъпи към приближаване без да има на старта секс? Всъщност, много от момчетата по съвсем стереотипен и първичен начин търсят секс още на първа среща. От една страна нормите за опознаване се промениха много, от друга страна и момичетата станаха доста по-активни, което променя и подхода, и ролите в двойките и не на последно място сексуалния интерес от страна на мъжа не е обида и подценяване, а често преход към опознаване. Така стигаме до миналия опит, който не сте дискутирала тук и който пуска предпазните механизми. Те прорастват навсякъде-в осмислянето на фразите, отправени към Вас, в разбирането на жестовете, в тъкуването на поканите, в приемането или отхвърлянето на всеки, доближил се до Вас? Ако размърдаме този минал опит, какво ли ще се окаже, че "ръководи" поведението Ви? Ако имате възможност и желание, можете да използвате безплатната си сесия тук. Имате възможност да намерите път към много отговори и възможността да позволите да Ви разбират.

devillkata

• Member
  • *
    • Профил
« Отговор #4 -: януари 21, 2008, 05:08:08 pm »
Blagodarq za obektivnite mneniq.....Samo4ystvie kakvo e tova...?Samo4ystvie ima vseki edin 4ovek no kogato zabeleji6 kak vseki ldvast postapva po sastiq na4in se zamislq6 i moje bi ot tam idva i lipsvata na samo4ystvie ako ima takava kakto kaza missi. Privli4ane na stoinosten maj tuk e mqstoto da popitam.....Ostanaxa li takiva???....Neznam zasto pove4eto pati bqgam no tova se e prevarnalo edin vid kato taktika koqto nemoga da promenq....Daje kogato si bqx v Bulgaria predpo4etox da se vijdam s bif6iq mi priqtel i da pravq sex vmesto da si tarsq nova zaigravka......interesnoto e 4e takiva xora kato men koito obi4at kupona, mnogo priqteli, golemite grypi i non stop zabavlenie svar6vat v legloto na nekoi.....Mslila sam si mnogo pati dali da ne probvam sled nekoe disko sas poredniq zabarsan no tam idva nqkakvo stranno 4ystvo i ne tolkova strax kolkoto s izvinenie pognysa. A sam 4yvala ot mnogo maje priqteli 4e sexa na parva sre6ta stimuliralo zapo4vaneto na vrazka koqto sas sigyrnost e po interesna ot vrazka s nekoq koqto ne ti puska parvite pati......Kak postapvat xorata v moita sityaciq togava.......pove4eto mi priqteli mom4eta sa ot tipa ma4o men koito mogat da se poxvalqt s dalag spisak i neznam dali i tova ne me provokira da mislq po tozi na4i i ve4no da bqgam no znam 4e tova ne mi pomaga a samo me otdale4ava ot sveta okolo men i nai veroqtno ste ispusna vsi4kite si vlakove......Koi znae??!!

CDman

• Member
  • *
  • Публикации: 1148
    • Профил
..........
« Отговор #5 -: януари 22, 2008, 09:48:48 am »
Dear Devilka! Поста ти заслужава много сериозен отговор но като го прочетох с помощта на конвертора на ПИЛИГРИМ :D :) :D :shock: :lol: :lol: :lol: ще ми трябва малко време за да стана сериозен, което обещавам да направя. Sorry ! :oops:
Вие получавате онова, за което мислите, все едно дали го желаете, или не.
Затова внимавайте за какво мислите.
Уейн Дайър, "Вдъхновението"

piligrim

• Member
  • *
    • Профил
« Отговор #6 -: януари 22, 2008, 02:11:31 pm »
:lol: Конвертора не е мой. Lady го изкопа от някъде, а аз само препоръчах линка, понрже щом тя се е справила с него... всеки би могъл :wink: - Не! Не ме бий! (това беше към Lady) Надявам се, до седмица да прогледна с лявото око... :( Лично аз ползвам Flex Convert 2K но и с него резултатът е същия... :D :) :D :shock: :lol: :lol: :lol:
Срещу каквото и да се изправим, каквито и битки да водим в самите нас, винаги имаме избор. Нашите избори определят кои сме. И винаги можем да изберем правилната постъпка.

devillkata

• Member
  • *
    • Профил
« Отговор #7 -: януари 24, 2008, 07:20:03 am »
Dear Devilka! Поста ти заслужава много сериозен отговор но като го прочетох с помощта на конвертора на ПИЛИГРИМ ще ми трябва малко време за да стана сериозен, което обещавам да направя. Sorry ! Cdman bogat re4nik li ima6 ili moq e obednql stoto mai dymata konventor ne prisastva v moq......Moje poi4e da explaine6 i da se nadqvame 4e ve4e si stanal seriozen moje i nekoe mnenie da xvarli6 :roll: :wink: :P

Missi

• Member
  • *
  • Публикации: 266
    • Профил
« Отговор #8 -: януари 24, 2008, 09:46:22 am »
Лична молба към автора на тази тема: Моля те, използвай български език там където и възможно ("конвентор" е съкратеното на конвентираща програма или преобразуваща програма, но "конвентор" дава по-директна връзка към това за което се отнася). Също се постарай той да е правилен ("немаш" е диалект, "нямаш" е думата) и по възможност на кирилица. В случай, че ползваш компютър без кирилица, възползвай се от въпросния конвентор. Модераторите на форума са изключително либерални, но това не е повод той да се превръща в "интернет-боза" (латиница със всевъзможен правопис, диалекти, сленг, обиди и пр.). След като пишеш тук, значи търсиш решение, което само по себе си е сериозна крачка напред. Постарай се да допуснеш, че различните хора могат да ти предложат различна гледна точка към решението и с различен изказ. Точно това му е ценното на обсъждането. Cdman има свой уникален поглед и изказ, не винаги е приятен, но в много случаи върши повече работа от други коментари (всичко зависи от това, кой го чете и съответно как го разбира). Същото се отнася и за коментарите на piligrim, въпреки че ноговият стил и тон са много по-различни. Ако обърнеш внимание на другите редовни потребители, ще се убедиш в казаното. Никой тук няма желание да се заяжда с теб; това е интересно само за тийнейджъри, за останалите е пълна загуба на време. Възползвай се от мненията, контрирай и доуточнявай колкото искаш, това помага за изясняване на проблема и начина, по който го възприемаш, а така по ясно ще се види решението. Успех!

devillkata

• Member
  • *
    • Профил
« Отговор #9 -: януари 24, 2008, 04:27:11 pm »
Blagodarq za uto4nenieto no ako mi obesni6 kade moga da go namerq za da go polzvam i da se saobrazqvam s pravilata tuka nqma da e lo6o :idea: :arrow:

CDman

• Member
  • *
  • Публикации: 1148
    • Профил
..........
« Отговор #10 -: януари 24, 2008, 05:07:27 pm »
Dear Devilka! Извини ме ако съм те обидил с това за конвертора но за да ми е по-лесно използувах въпросната програмка за да ‘преведа’ латиницата на кирилица. Това е начин да вникна в текста а не да се напъвам да се сетя какво е това : “vseki ldvast” ( всеки следващ ) от конвертора чета “всеки лдваст”. Също така: Daje kogato si bqx v Bulgaria predpo4etox ... ( даже когато си бях в България предпочетох ... ) от конвертора идва “даже когато си бякс в Булгаря предпо4етокс .... “ и такива още подобни думи като ‘гръпи’ ( групи ) ‘ксора’ (хора) които правят от текста гротеска. Както и да е – извини ме за това. Та мисля, че наистина поста ти е сериозен след като успях да вникна в смисъла му. Проблема не е нов. И аз съм си мислел, че ще си остана сам в някакви моменти от живота си. Това което ме кара да си мисля, че това няма да ти се случи е конструктивното мислене, което имаш. Секс с бивше гадже е хубав вариант да заситиш нуждата, която всяка млада жена има. Няма скучни свалки и превзети комплименти, познавате си донякъде желанията, знаеш какво и как да направиш за да му хареса, той също. Това го одобрявам повече от седенето в къщи и ровенето из разни сайтове за ‘запознанства’. Другото е, че не го правиш със ‘забърските’ по дискотеките. Това дали секса да е първата вечер или да го помъчиш 1,2 седмици е относително. Проблема е, че ако го направиш първата вечер и секса не е кой знае какво другия все пак не е разочарован дотолкова че да не опитате пак и то за да го направите по-добре. Чакането кара мъжа да идеализира донякъде преживяването. Ако след 2 седмици врънкане просто си лежиш и чакаш той да свърши цялата работа репликата е “ И за тва ли трябваше да чакам толкова ??!!”. Ако ще го държиш на съединител 2 седмици за да не съжалява че си ги “мъчила” толкова време трябва буквално да го скъсаш от секс, което повечето жени не правят за да не ги помислят за ........ леки. Това е проблема ако трябва да изхождам от моята гледна точка. Ако това не ти стига мога да продължа темата, но само ако желаеш. Остана за мачовците и списъците, но това не е чак толкова важно. Ако компанията е само от такива не е казано че гаджето ти трябва да е от компанията. Доколкото за списъците.... вземе ли един мъж да се хвали, че е много потентен работата е на зле. Ако го хвалят мацките да ... ама той сам да се хвали – лафа за “кучето дето лае ...” както и да е. Лека вечер или там каквото е от другата страна на света.
Вие получавате онова, за което мислите, все едно дали го желаете, или не.
Затова внимавайте за какво мислите.
Уейн Дайър, "Вдъхновението"

Kori

• Member
  • *
  • Публикации: 121
    • Профил
« Отговор #11 -: януари 24, 2008, 06:13:17 pm »
CD, разбирам, че мъжете се натискат веднага да се стигне до секс, за да разберат дали си подхождат с една жена в леглото и дали има смисъл да изгубят и две седмици за нея...но все пак....не е ли факт, че, ако тя се пусне по-рано я мислят за лека жена и се разочароват, защото се изгубва тръпката от "гоненето на дивеча"...Ти какво би посъветвал жените поставени пред избора..."кога да му пусна"? Друг е въпроса, че има и жени, за които секса преди 6-тия месец просто не е възможен, защото искат първо да опознаят човека, за да видят дали могат да изпиптат нещо повече от сексуално привличане или просто защото, за да стигнат до секс им е нужно чуства на близост и доверие, което може да съществува в първите 2 седмици, но може и да е много лъжливо и добре изиграна от мъжа роля, за да получи своето....А чуство на привързаност и близост и доверие може да се появи след доста повече от 2 седмици, според мен.
??? ? ??? ?? ???? ??? ?? ????????? ?? ?????????.?? ????? ? ??? ??? ? ???? ????????? ??? ???????????? - ??????????.?? ?? ????????? ????? ??????? ? ?? ????? ?????????,?? ????? ??????? ? ??? ?????, ??? ????? ????? ????????? ? ??? ????????.

piligrim

• Member
  • *
    • Профил
« Отговор #12 -: януари 24, 2008, 06:57:15 pm »
Kori Позволи ми да отбележа, че в това отношение:
Цитат
...мъжете се натискат веднага да се стигне до секс, за да разберат дали си подхождат с една жена в леглото...
тотално не си наясно с мъжете! Аз поне, нито познавам, нито съм чувал за мъж, който да е правил секс с жена задавайки си подобен въпрос!!! :shock:

Kori

• Member
  • *
  • Публикации: 121
    • Профил
« Отговор #13 -: януари 24, 2008, 07:10:59 pm »
Ок, ама на мен това мъже са ми го казвали...Според теб защо искат мъжете да спят с една жена на втория ден или втората седмица?Много ще ми е интересно някой най-накрая да разбули мистерията....и да каже също...лека ли е жената, която се съгласява в този период?
??? ? ??? ?? ???? ??? ?? ????????? ?? ?????????.?? ????? ? ??? ??? ? ???? ????????? ??? ???????????? - ??????????.?? ?? ????????? ????? ??????? ? ?? ????? ?????????,?? ????? ??????? ? ??? ?????, ??? ????? ????? ????????? ? ??? ????????.

devillkata

• Member
  • *
    • Профил
« Отговор #14 -: януари 25, 2008, 03:00:13 am »
Dear Cdman, Ako mi razsesni6 kak moga da pi6a na kirilica v saita mislq 4e ste e po lesno za komunikaciq i nqma da ma4a vsi4ki s moqta latinica, opitvax se da instaliram kirilicata na komputara no moq komputar ne iska6e da q instalira :cry: Ina4e otnosno temata naistina podkrepqm kori v neinoto mnenie 4e momi4etata legnat li s mom4e na parvata sre6ta sa leki i lesno moje da si gi razxojda koito iska ne misli6 li 4e e taka...Da predpo4itam da pravq sex s bif6iq mi priqtel zastoto ne samo 4e se poznavame no i si znaeme nomerata no sas sigyrnost ne go iskam otnovo v jivota si....I naistina mi e 4ydno zasto edno mom4e koeto ne poiska sex sled parvata sre6ta ne e maj :?: Ne mislq 4e sexa e nai vajnoto ne trqbva li v na4aloto na vsqko edno zapoznanstvo za da razbere6 dali 4oveka e za tebe da go opoznae6 da se 4ydi6 ami toi napravi edin kakva si grimasa kakvo li ste zna4i da te darji pod naprejenie.......Ako xorata se razbiraxa ot sexa dali da prodaljat nqma6e da gi ima p**********e i k*****e i "ma4ovcite" i "pi4ovete".....Ne ne sam staromodno mislesta no dapravq sex sas vseki srestnat zastoto mi e xaresal i si tarsq priqtel ne mislq 4e e nai dobroto re6enie. Kakvo misli6??? P.S.- Izvinqam se za latinicata :(