Автор Тема: Koi moje da pomogne???  (Прочетена 11632 пъти)

freespoken

• Member
  • *
  • Публикации: 14
    • Профил
:)
« Отговор #15 -: юли 17, 2007, 01:56:48 pm »
еее, ама то направо инструктаж ти направиха - как с влиза, пък как се запазва час... , що не четеш, приятелю - то всичко е написано, само трябва да четеш и да следваш стъпките.... Сега отгоре на всичко и роптаеш и пухтиш във форума. е, не те разбирам тебе, ама явно е от възрастта, простено ти е :) Прочети последния пост на Missi, много хубаво е описало момичето това с плащането и за какво и що... Айде стига от мен, че ще ме назначат за адвокат на психолозите :) Успех ти желая!

mechanik

• Member
  • *
  • Публикации: 21
    • ICQ Messenger - 307704341
    • Профил
    • Ел. поща
Re: :)
« Отговор #16 -: юли 17, 2007, 02:29:36 pm »
Kak stava zapazvaneto na bezplatna sesia ot 40 minuti v chata???Prerovih zialata straniza taka i ne mojah da razbera.Kak stava?
Koi moje da mi dade savett2??Koi???

Missi

• Member
  • *
  • Публикации: 266
    • Профил
Koi moje da pomogne???
« Отговор #17 -: юли 17, 2007, 02:53:44 pm »
ок, приятел, сега провокира и мен! (апропо, благодаря на freespoken за оценката :) ) Та, как става взимането на безплатната сесия?! Като се логнеш (вече знаеш как) и ще видиш в менюто указания, вземи ги прочети внимателно и ако нещо не разбираш, прочети пак, после помисли, ако трябва пак прочети. Така, кликаш върху "вземете вашата безплатна сесия" и един вид вадаш знак на администратора да ти сложи един кредит в сметката, че да можеш да запазиш час. После отиваш на "запази час" и се появава екран със часовете за днешна дата, ама най-отогоре има прозорец където можеш да си избереш дата. като си избереш дата, не забравяй да кликнеш върху бутона "Покажи", иначе нищо няма да видиш. Където се появи син болдван надпис "запази"срещу съответния час, можеш да си го запазиш. Кликнеш ли върху "запази" системата ти показва на коя дата и от колко часа си си запазил час. В уречения час се логваш от главната страница и влизаш в "Чат" - тагава този прозорец ще бъде активен, а през всяко друго време ти отказва достъп. После пишеш и четеш като във всяка чат-програма! Ай, дано съм помогнала!

etherapy

• Global Moderator
  • Member
  • Публикации: 1323
    • Профил
    • Ел. поща
Отговор
« Отговор #18 -: юли 18, 2007, 11:48:17 am »
Вземете безплатната си сесия, а след това ще решите дали искате да продължим.

mechanik

• Member
  • *
  • Публикации: 21
    • ICQ Messenger - 307704341
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Отговор
« Отговор #19 -: юли 18, 2007, 07:34:40 pm »
Prerovih vseki nadpis v tozi sait i nikade ne uspiah da pro4eta neshto za bezplatna sesia ak se vzima.Zelia!
Koi moje da mi dade savett2??Koi???

etherapy

• Global Moderator
  • Member
  • Публикации: 1323
    • Профил
    • Ел. поща
Отговор
« Отговор #20 -: юли 20, 2007, 03:19:40 pm »
Всяка първа сесия е безплатна През месец февруари e-therapy даде възможност на много свои потребители да се възползват от безплатни терапевтични услуги. Имаше огромен интерес и много регистрации. Естествено, ограниченото време не позволи на всички регистрирани и желаещи да получат съвет и подкрепа от психолог. Именно поради тази причина даваме още една възможност на потребителите ни. Всеки първи час в сайта, който е комбиниран и с личностова диагностика на базата на психологически методики, ще бъде абсолютно свободен-без заплащане. Това е на заглавната страница на сайта. След като влезнете в собствената си страница от loggin, виждате най-отдолу, под тестове, чат, подръжка..и т.н. със сини букви написано "Вземете своята безплатна сесия"

CDman

• Member
  • *
  • Публикации: 1148
    • Профил
.....
« Отговор #21 -: август 01, 2007, 04:40:41 pm »
Към mechanik ! Бих писал и на МЕТОДИЦА ама така ми е по-лесно. Щом си механик ще почна с механични термини - ако не един болт не става нито една гайка - болта е за изхвърляне. Та по тази причина вместо да завиждаш че еди кой си бил грозен пък бил с такова гадже ..... ми поискал си човека. Знаеш ли кой спи с хубавите жени ? Тези дето си искат от хубави жени. Ако нямаш смелост да си поискаш от някоя хубава за да не те отреже - пробвай се с грозна - по може да мине. В общи линии с оплакване работите не стават - нито в механичния - нито в останалия свят. Ако ти се повреди колата какво - оплакваш ли и се че не можеш да стигнеш навреме еди къде си - ремонтираш я - действаш - така е!
Вие получавате онова, за което мислите, все едно дали го желаете, или не.
Затова внимавайте за какво мислите.
Уейн Дайър, "Вдъхновението"